تعداد بازدید خبر: 213
1397/09/19-12:32
کریمیان: اردوهای تدارکاتی برای هماهنگی بازیکنان به صورت کوتاه مدت برگزار می شود/
سرپرست تیم ملی فوتسال گفت: بازیکنان در اردوهای دو تا سه روزه حضور خواهند داشت تا به هماهنگی لازم برای بازی برابر صربستان برسند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، ابوالفضل کریمیان، سرپرست تیم ملی فوتسال بزرگسالان درباره برگزاری اردوهای تدارکاتی این تیم گفت: اردوی آماده سازی فوتسال پس از استراحتی کوتاه و از دی ماه شروع می شود. این اردوها ببه صورت کوتاه مدت برگزار خواهد شد . به دلیل برگزاری رقابتهای لیگ در انتهای هفته، اردوهای دو یا سه روزه در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود تا بازیکنان به هماهنگی لازم برای رقابتهای پیش رو برسند.
وی با تایید اینکه تیم ملی فوتسال در بهمن ماه به مصاف تیم صربستان می رود گفت: با توجه با زمان فیفا دی در بهمن ماه، قرار است با تیم ملی فوتسال صربستان در  این کشور و در روزهای 14  و 15 بهمن ماه دو بازی دوستانه برگزار کنیم.
وی در پایان گفت: برای دیدار با صربستان با نظر سرمربی، بازیکنان جوان و با تجربه  استفاده خواهد شد تا بازیکنان با یکدیگر هماهنگ شوند. ضمن اینکه لژیونر ها هم با توجه به فیفا دی ها می توانند در کنار تیم حضور داشته باشند و طبق نظر سرمربی می توانند در کنار بازیکنان دیگر حضور داشته باشند.