تعداد بازدید خبر: 969
1396/01/12-16:10
عنافچه: تمرینات سخت و فشرده ای را پشت سر گذاشته ایم /
بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان گفت: تجربه بازی با جوانان ویتنام را دارم. این تیم یکی از قدرتمندترین تیم های آسیای شرقی است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، الهام عنافچه در حاشیه تمرین امروز تیم ملی گفت: بازیکنان همه با انگیزه سر تمرین امروز حضور داشتند. اردوی بندرعباس با توجه به نزدیکی شرایط آب و هوایی ویتنام کمک زیادی به هماهنگی بازیکنان کرد و توانستیم به آمادگی نسبی برای شرکت در این مسابقات برسیم.
عنافچه در خصوص بازی با تیم های همگروه گفت: اولین مسابقه مقابل تیم میانمار است و همیشه نخستین دیدار مهمترین بازی بوده است، همه بازیکنان تلاش می کنند تا سر بلند از زمین بازی بیرون بیایند. تجربه بازی با جوانان ویتنام را دارم. این تیم یکی از قدرتمندترین تیم های آسیای شرقی است. ان شاالله با تلاش کادر فنی و بازیکنان بتوانیم نماینده شایسته ای برای کشورمان باشیم.
وی در پایان بیان کرد: چند ماه است که در اردوی تیم ملی به فعالیت و تمرین می پردازیم و تمرینات فشرده ای را پشت سر گذاشتیم. هرچند برای صعود به فینال مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا در گروه بسیار سختی قرار داریم ولی با همه توان پیش می رویم و قدرت خود را برای کسب نتایج خوب بکار می گیریم.