تعداد بازدید خبر: 298
1397/08/06-10:20

اوکتاویو: پاسخی که از حضور بازیکنان جوان در تیم دریافت کردیم، بسیار مثبت است
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران تاکید کرد که گروه ایران در جام بین قاره ای بسیار سخت است.


به گزارش سایت رسمی‌ فدراسیون ، مارکو اوکتاویو درابتدا درخصوص اردوی تیم ملی فوتبال ساحلی در کشور پرتغال گفت : احساس خوشحالی بسیار زیادی به دلیل برگزار شدن اردویمان در کشور پرتغال دارم. برگزاری این اردو باعث شد تا حرکتی رو به جلو و انگیزه ای مضاعف در کل تیم ایجاد شود. 
وی‌ در پاسخ به این سوال که آیا اردوی پرتغال دقیقا همان مشخصه‌های مدنظرتان را داشت یا خیر ، تصریح کرد : دقیقا همینطور است. ما یک هفته بسیار خوب را پشت سر گذاشتیم که در آن موفق شدیم تا تمرینات بسیار خوب و چند بازی درون اردویی مناسب داشته باشیم و به طور کلی روندی را درپیش گرفتیم که با آن ، تاکتیک تیمی‌مان را با هدف مسابقات جام بین قاره ای قدرتمندتر ساختیم. 
سرمربی برزیلی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نظرش درباره بازیکنان جوان دعوت شده به تیم ملی را پس‌ از انجام سه بازی درون اردویی ، اینگونه تشریح کرد : پاسخی که از حضور این بازیکنان جوان در تیم دریافت کردیم، بسیار مثبت است. آنها به خوبی مسئولیت پذیریشان را نشان دادند و درک کردند که در تیم ملی چه چیزهایی را باید ارائه کنند. در مسابقات سطح بالای درون اردویی نیز بسیار رقابت پذیر ، با شخصیت و محترمانه در زمین حاضر شدند. به خصوص که عملکرد خیلی خوبی از خود نشان دادند.
مارکو اوکتاویو درباره همگروه‌های ایران در جام بین قاره ای که باید به ترتیب به مصاف تیم های آمریکا، تاهیتی و ‌روسیه برود ، بیان کرد : مسابقات جام بین قاره ای دومین رویداد بزرگ جهانی در تقویم رشته فوتبال ساحلی است. می‌دانیم که تیم های برتر جهان در این رقابتها حاضر می شوند و باید در سطح بسیار بالایی بازی کنیم تا عملکرد خوبی در آنجا داشته باشیم. آماده سازی بسیار خوبی برای این مسابقات داریم، چراکه می‌خواهیم رقابت‌های خوبی از خود در جام بین قاره ای نشان بدهیم.
وی در پاسخ به این سوال که شانس ایران برای رسیدن به فینال مسابقات چه میزان است ، گفت : در گروه بسیار سختی قرار داریم. سه تیم قدرتمند در مرحله گروهی مقابل ما قرار دارند اما تمام تمرکز فعلی ما تنها روی بازی اول برابر آمریکا است و پس از آن بازی به بازی پیش خواهیم رفت.