تعداد بازدید خبر: 1571
1394/06/15-12:50
کاپیتان تیم ملی فوتبال امید ایران در خصوص شرایط اردوی هلند گفت: تیم امید شرایط فوق العاده خوبی را تجربه می کند و بهترین امکانات برای انجام تمرینات و اماده سازی در اختیار تیم قرار گرفته است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، بهنام برزای در خصوص شرایط اردوی هلند گفت: شرایط آب و هوایی، امکانات حرفه ای تمرین، محل اسکان و تغذیه مناسب باعث شده تا بازیکنان با انگیزه زیادی در تمرینات شرکت کنند و پیشرفت فنی چشمگیری داشته باشند.
برزای در خصوص کسب پیروزی در دو دیدار تدارکاتی گذشته گفت: به نظر من یکی از نقاط قوت و اتفاقات خوب این اردو، بازی های تدارکاتی مناسبی بود که برگزار کردیم. قطعا برگزاری بازی های تدارکاتی اینچنینی به کسب تجربه و هماهنگی نفرات کمک می کند و در این دو بازی هم خوشبختانه تیم عملکرد خوبی داشت و جدا از بحث نتیجه، به لحاظ فنی نمایش قابل قبولی داشت.
وی ادامه داد: با توجه به برنامه ریزی خوبی که از سوی کادرفنی و اقای خاکپور صورت گرفته و با توجه به حضور مایلی کهن و تقوی، شرایط خوبی بر تیم امید حاکم شده و امیدوارم از برگزاری این اردوها، تمرینات و بازی های تدارکاتی نهایت استفاده را ببریم و با تمام توان و قدرت در رقابت های انتخابی المپیک شرکت کنیم.
کاپیتان تیم امید در پایان بیان کرد: قطعا هدف همه ما صعود به المپیک و شاد کردن دل مردم ایران است و امیدوارم همه دست به دست هم دهیم تا بعد از چهل سال این اتفاق بزرگ و ارزشمند برای فوتبال ایران رخ بدهد.