تعداد بازدید خبر: 444
1396/11/09-13:10
عضو تیم ملی فوتبال ساحلی معتقد است باید به بازیکنان جوان توجه ویژه ای کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مصطفی کیانی درباره رقابتهای پرشین کاپ گفت: بازیهای خوبی را پشت سر گذاشته ایم و نسبت به سال گذشته با ترکیب جوان تری در این تورنمنت به رقابت با حریفان پرداخته ایم.
وی ادامه داد: امروز بازی سختی برابر اسپانیا داریم و امیدوارم با هدایت هاشم پور و کسب پیروزی در این دیدار، عنوان قهرمانی را تکرار کنیم.
عضو تیم ملی فوتبال ساحلی درباره تغییر ترکیب تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: ترکیب تیم کاملا تغییر کرده و حدود پنج بازیکن زیر ۲۱ سال درحال کسب اولین یا دومین تجربه حضور در تیم ملی و حتی تورنمنت بین المللی خود هستند. از نظرم این بازیکنان آینده فوتبال ساحلی کشور هستند و باید توجه ویژه ای به آنها کرد. 
کیانی ادامه داد: در واقع پرشین کاپ فرصت مناسبی برای میدان دادن به جوان ها بود که کادر فنی با توجه به این امر، در دیدارهای آذربایجان و اوکراین تیمی با ترکیب با تجربه و جوان را به میدان فرستاد، چراکه در بازیهای آسیایی و جهانی چنین ترکیبی ریسک بسیار بزرگی است. به هر جهت عدم حضور بازیکنان با تجربه ای که اکنون در کنار تیم ملی نیستند، حس می شود. اما با توجه به اینکه کم‌کم نسل باید تغییر کند، این تورنمنت بهترین فرصت برای بازیکنان جوان است تا در آینده جای بازیکنان فعلی را پر کنند.
وی درباره تفاوت سطح تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات پرشین کاپ نسبت به سال گذشته خاطر نشان کرد: بدون شک اسپانیا تیم فوق العاده ای است و بازیکنان برتر جهان را دارد و با بازیکنان اصلی خود به این تورنمنت آمده است. البته اوکراین هم تیم قدرتمندی است و آذربایجان نیز برخلاف نظر برخی ها بسیار قوی بازی کرد و نتایج نزدیک این تیم نشان می دهد که با قدرت خوبی به رقابت با تیم های مقابل خود پرداخته است.