تعداد بازدید خبر: 364
1397/09/14-08:50
شهردار بندرعباس به عضویت کمیته فوتبال ساحلی درآمد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ، نشست مشترکی با حضور مهدی تاج ، پریا شهریاری و عباس امینی زاده عصر روزگذشته در دفتر رییس فدراسیون برگزار شد.
پریا شهریاری -رییس کمیته فوتبال ساحلی در اینباره گفت : استان هرمزگان از ظرفیت بسیار خوبی در فوتبال ساحلی برخوردار است و در این استان به لحاظ سخت افزاری ، داشتن تیم لیگ برتری و حتی دارا بودن بازیکن ملی پوش ، حرکت همواره رو به جلوی خوبی صورت گرفته است.
پس از بررسی های صورت گرفته و پیرو نشست سه جانبه ای که روز گذشته با حضور رییس فدراسیون ، امینی زاده و بنده در دفتر رییس فدراسیون برگزار کردیم ، ایشان به عنوان عضو کمیته فوتبال ساحلی مقرر شد همکاری همه جانبه ای را با فدراسیون داشته باشند.
وی افزود : این اطمینان وجود دارد که عضویت امینی زاده در کمیته فوتبال ساحلی باتوجه به اینکه وی ریاست شهرداری بندرعباس و هیات فوتبال استان هرمزگان را برعهده دارد ، می تواند به اجرایی شدن برنامه هایمان به خصوص در راستای برگزاری اردوهای تیم ملی فوتبال ساحلی کمک زیادی کند. به هرحال در فصول سرما دو پایگاه مهم در کشور داریم ، بوشهر که چندین سال است که به بهترین شکل با همکاری باشگاه پارس جنوبی پذیرای برنامه های کمیته فوتبال ساحلی بوده است و امید داریم از الان به بعد در استان هرمزگان و به طور خاص در بندرعباس و قشم نیز شاهد ادامه چنین رویه ای باشیم.
ضمن اینکه به دلیل استاندارد بودن ماسه در قشم مقرر شد وی تمام تلاش خود را در راستای تامین ماسه برای زمین ساحلی مرکز ملی فوتبال از آن استان به کار بگیرد.