تعداد بازدید خبر: 1183
1393/10/30-19:32
تیم ملی امید ایران در اولین دیدار دوستانه خود به مصاف تیم ملی آلبانی رفت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، تیم ملی امید ایران که در ترکیه به سر می برد در نخستن دیدار دوستانه خود از ساعت 16 به وقت محلی به مصاف تیم مل آلبانی رفت  که این دیدار در نهایت با پیروزی 2 بر یک تیم ملی امید ایران به پایان رسید. 
در این دیدار تیم ملی امید با ترکیب امیر عابدزاده، محمد حسین مرادمند، ایمان سلیمی، جلال عبدی (74 محبی) وحید حیدریه (70 فرشید اسماعیلی) احمدنورالهی (74 روزبه چشمی) علی کریمی (59 میلاد کمندانی) علیرضا نقی زاده، شاهین ثاقبی (65 احسان پهلوان) بهنام برزای (55 حسین فاضلی) و محمدرضا نجات (70 میلاد محمدی) به میدان رفت.
تیم ملی آلبانی با گلی که در دقیقه 45 به ثمر رساند نیمه اول را با پیروزی یک بر صفر به نفع خود به پایان رساند اما با اخراج بکی از بازیکنانش 10 نفره شد. در نیمه دوم تیم ملی امید برای جبران نتیجه بازی حملات زیادی انجام دادند و آلبانی ها در این نیمه با 2 تغییر وارد  میدان شدند که از نحوه بازی این تیم مشخص بود که مربی این تیم در پی حفظ نتیجه است.
در نهایت حملات ایران در این نیمه در دقیقه 51 نتیجه داد و محمد رضا نجات با یک ضربه بغل پا روی پاس در عرض شاهین ثاقبی دروازه تیم ملی آلبانی را باز کرد. همچنین دقیقه 69 پاس پهلوان به فاضلی رسید که این بازیکن دروازه آلبانی را برای بار دوم باز کرد.
لازم به ذکر است پس از مسابقه، بازیکنانی که در زمین مسابقه حاضر شدند برای انجام ریکاوری به سالن هتل رفتند و باقی بازیکنان که فرصت حضور در زمین را نداشتند به تمرین در زمین چمن پرداختند.