تعداد بازدید خبر: 743
1394/07/01-23:40
مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز ضمن بازدید از کارگاه های آموزشی فستیوال فوتبال ملی پایه تاکید کرد: در آینده فوتبال کشور شاهد ثمره برنامه ریزی های کنونی خواهیم بود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، رضا گل محمدی -مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز در ابتدا گفت: میزبانی فستیوال ملی فوتبال پایه مسئولیت بزرگی برای ما بود که در حال اجرای آن هستیم. در واقع برگزاری فستیوال فوتبال از پنج سال پیش با مدیریت دکتر علیزاده آغاز به کار کرد. بدون شک در آینده فوتبال پایه کشور، شاهد ثمره برنامه ریزی ها و زحمات کشیده شده در طول این سال ها خواهیم بود و این موضوع بسیار خوشحال کننده است.
وی ادامه داد: امروز شاهد برگزاری کارگاه های آموزشی بسیار خوبی بودیم. به هر حال با توجه به اینکه ورود تیم ها به اردوگاه همزمان نیست، بنابر این جهت استفاده بهینه از زمان حضور تیم ها، کارگاه های متنوعی مانند کارگاه کنترل خشم، کارگاه پزشکی، کارگاه مبارزه با دوپینگ، بازی دوستانه و سایر مهارت های مورد نیاز فوتبال برای فوتبال آموزان برگزار شد. 
گل محمدی افزود: بطور کلی شرایط مناسبی برای برگزاری این فستیوال برقرار است و محیط بسری اردوگاه ایثار کردان که در آن حضور داریم از زیبایی بسری طبیعی زیادی برخوردار است. همچنین از تمامی زمان حضور تیم ها در راستای اهداف آموزشی نهایت استفاده شده است. 
وی در پایان تاکید کرد: امیدوارم تا پایان فستیوال سه روزه فوتبال ملی رده پایه میزبان خوبی در استان البرز باشیم و با توجه به اینکه شخصا سال های زیادی با دکتر علیزاده در آکادمی ملی فوتبال همکاری داشتم، از هیچگونه همکاری دریغ نخواهم کرد چراکه معتقدم برای این نسل جوان هرکاری انجام دهیم کم است. باید ورزشکارانی را برای آینده تربیت کنیم که ورزش همه هدف آنها نباشد بلکه بخشی از هدف آنها باشد و اخلاق را بیش از پیش در رفتار آنها جاری کنیم.