تعداد بازدید خبر: 1287
1394/07/03-19:30
مراسم اختتامیه سومین فستیوال ملی فوتبال پایه امروز در مجتمع فرهنگی ورزشی ایثار برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ مراسم اختتامیه سومین فستیوال ملی فوتبال پایه امروز به میزبانی استان البرز برگزار شد. در ابتدای این مراسم گل محمدی - مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز ضمن عرض تسلیت به مناسبت درگذشت تعدادی از حجاج کشورهای اسلامی و علی الخصوص ایرانی در حادثه شهر مکه، دقایقی را سخنرانی کرد و گفت: از تمام کسانی که برای برگزاری این فستیوال تلاش بی وقفه داشتند اعم از اداره ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال، آکادمی ملی فوتبال، گروه استعدادیاب ها، اعضای کادر فنی، رسانه های عمومی، خانواده ها و تمام مربیانی که در استان ها و شهرستان ها برای پرورش این بازیکنان تلاش کرده و در جمع ما حاضر نیستند، کمال تشکر و قدردانی را دارم. 
وی در ادامه افزود: در این فستیوال کلیه بازیکنان مورد ارزیابی قرار گرفته و زیر نظر کادر استعدادیاب آموزش های لازم را برای ادامه راه خود دیده اند. برای رشد فوتبال ایران، کلیه تعلیم و تعلم ها باید از سنین پایه آغاز شود و در کنار آن نیز بحث استعدادیابی باید رشد کند. 
در ادامه مراسم دکتر علیزاده رئیس آکادمی ملی فوتبال، گل محمدی- مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، وادی خیل- معاون توسعه ورزش اداره ‌کل ورزش و جوانان ‌البرز، ملامحمد- رئیس کمیته امور فرهنگی و بازی های جوانمردانه، بیداریان- مدیر فنی فستیوال با حضور بر روی سکو از مربیان، داوران و استعدادیاب های فعال در این فستیوال قدردانی کرده و با تقدیم مدال به کلیه بازیکنان حاضر از استان های کشور در این فستیوال، این مراسم خاتمه پیدا کرد.