تعداد بازدید خبر: 310
1397/04/09-10:09
رئیس سازمان لیگ فوتسال در مراسم افتتاحیه لیگ فوتسال دقایقی را سخنرانی کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال؛ علی کفاشیان ضمن خیر مقدم با ناظران و نمایندگان فوتسال گفت: شما به عنوان بازوان اجرایی مجموعه فوتسال در استانها و در حین برگزاری رقابتهای لیگ فوتسال نقش مهم و تاثیر گذاری دارید. از شما می خواهم به بهترین نحو ممکن تمامی شرایط و وضعیتی که در حین برگزاری مسابقات و برنامه های مختلف که مربوط به رشته فوتسال استزیر نظر داشته و با اعلام موارد به سازمان لیگ فوتسال، ما را در هر چه بهتر برگزار شدن مسابقات و اجرای برنامه ها یاری کنید.
وی ادامه داد: سازمان لیگ فوتسال نیاز دارد تا اطلاعات و داشته های دقیقی را از استانهای مختلف برای برگزاری مسابقات داشته باشد که این امر با همراهی و کمک شما عزیزان میسر می شود. قصد داریم با اجرای برنامه های دقیق و صحیح شرایطی را بر فوتسال حاکم کنیم که شاهد روند رشد بیش از پیش باشیم و معتقدم این امر با حمایت نمایندگان و ناظرین و باشگاهها رخ می دهد.
رئیس سازمان لیگ فوتسال در پایان گفت: قصد داریم فوتسال را در ایران و آسیا بیشتر از گذشته گسترش دهیم. میزبانی مسابقات در رده های مختلف جوانان، نوجوانان و منطقه ای در بخش آسیا را در دستور کاری خود قرار داده ایم.