تعداد بازدید خبر: 210
1397/10/07-19:25
به گزارش سایت رسمی فدراسیون، روزبه چشمی در گفتگو با خبرنگاران گفت: شکر خدا تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم و بازی خوبی برابر فلسطین داشتیم و دیدار با قطر می تواند محک خوبی بوده و ما را به اوج آمادگی برساند.

وی در مورد مصاحبه کی روش و انتظار وی برای برقراری فضایی آرام در فوتبال پیش از جام ملتها گفت: اگر تيم ملی نتيجه خوبی بگیرد به نفع همه است. به نظر من فقط در کشور ما اين قبیل اتفاقات می افتد و عده ای در مورد نتيجه نگرفتن تيم ملی صحبت می کنند.  فکر کنم از این حیث تنها کشور جهان باشیم. ما نزدیک بازی‌های مهمی هستیم و امیدوارم همه ما را دعا کنند چون اگر موفق شویم به نفع روزش کشورمان است. ما این مسائل را در کشورمان می‌بینیم اگر تیم نتیجه نگیرد برای همه بد است تمام تمرکز بچه‌ها روی موفقیت تیم ملی است و امیدوارم تمام پیشکسوتان هم از ما حمایت کنند تا به موفقیت برسیم.
چشمی افزود: امیدوارم با برگزاری تمرینات، نتیجه خوبی را در جام ملت های آسیا به دست بیاوریم. کمبودهایی وجود داشته اما این مسایل را کنار گذاشته ایم و می‌خواهیم بهترین نتیجه را در جام ملت‌های آسیا به دست بیاوریم.
چشمی در مورد اینکه با توجه به عملکرد تیم ملی در جام جهانی برخی می‌گویند تیم ملی باید قهرمان شود، تصریح کرد:‌ قطعاً تیم ما پتانسیل قهرمانی دارد اما بدون شک قهرمانی راحت نیست. اگر راحت بود ما در این چند سال چند قهرمانی به دست می‌آوردیم. گروه‌ راحتی نداریم. فوتبال ما بزرگ است و ما با توجه به عملکردمان در جام جهانی این شانس را داریم که موفق شویم همچون سال‌های گذشته که این شانس را داشتیم. امسال هم تیم‌هایی مثل ما، استرالیا، ژاپن، کره و... شانس قهرمانی دارند اما به هیچ‌وجه این کار راحت نیست و نباید فکر کنیم کار ساده‌ای در پیش داریم.
بازیکن تيم ملی درباره پست جدیدش در این تیم و بازگشت به مرکز زمین در غیبت سعید عزت اللهی یادآور شد: نظر سرمربی این است که در این پست به تیم ملی کمک کنم. ان‌شاء‌الله که به تیم ملی کمک می‌کنم.