تعداد بازدید خبر: 821
1395/04/26-11:34
معینی: روند فوتبال پایه در بوشهر رو به رشد است
سرپرست کمیته جوانان درباره بازدید از امکانات بوشهر و برگزاری دوره توجیهی و دانش افزایی مربیان این استان با سایت رسمی فدراسیون گفتگو کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، فریدون معینی-سرپرست کمیته جوانان گفت: یک دوره کلاس توجیهی، بازآموزی و دانش افزایی دو روزه برای مربیان استان بوشهر برگزار کردیم تا از لحاظ ارتقا علمی، مربیان استان در شرایط مطلوبی قرار بگیرند. خوشبختانه دوره فوق با استقبال بالای مربیان بوشهری همراه بود که این امر نشان از علاقمندی رشد و توسعه فوتبال در این استان می دهد.
سرپرست کمیته جوانان در ادامه گفت: مدرسی دوره دانش افزایی بر عهده من و مرتضی محصص بود و نسبت به دوره های قبلی شاهد عملکرد بهتری از مربیان در بحث فوتبال مخصوصا فوتبال پایه بودیم.
وی در ادامه ضمن بازدید از امکانات این استان گفت: امکانات بوشهر نسبت به  قبل تغییر کرده و شاهد هستیم که مسئولین استان بوشهر درصدد فراهم کردن امکانات برای مربیان و فوتبال دوستان هستند.
معینی در ادامه بیان کرد: از دو مدرسه فوتبال ایرانجوان و شاهین بوشهر بازدید کردیم. امکاناتشان نسبت به قبل بهتر شده است. کار فوق العاده ای که برای فوتبال پایه و روند رو به رشد آن می دهند جای تقدیر دارد.  بدون شک استعدادهای این استان با فعالیتهای مفید مدارس فوتبال، آینده خوبی را پیش رو دارند.
وی در پایان گفت: یکی از جالب ترین فعالیتهایی که مدارس فوتبال استان بوشهر انجام داده اند، برگزاری دوره های ویژه برای دروازه بانی در مدارس فوتبال است. درواقع حضور مربیان دروازه بانی برای آموزش در سنین پایه می تواند یک گام بسیار موثر و مفید برای آینده این پست باشد.