تعداد بازدید خبر: 281
1397/08/09-12:14
طی حکمی از سوی رئیس فدراسیون فوتبال ، نیما نکیسا دروازه بان اسبق تیم ملی به عنوان سفیر این فدراسیون در حوزه محیط زیست انتخاب و معرفی شد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، نکیسا در این خصوص اظهار داشت: این برای نخستین بار است که سفیر فدراسیون فوتبال در حوزه محیط زیست معرفی می شود. ابتدا قدردانی می کنم از آقایان تاج و ساکت همچنین آقای زمان آبادی که چنین لطفی به بنده داشتند. همچنین خوشحالم که مسئله مهم محیط زیست از نگاه فدراسیون فوتبال تا این حد مورد توجه قرار گرفته و می توانیم از این باب فعالیت های بسیار خوب و مفیدی داشته باشیم.
سفیر محیط زیست فدراسیون فوتبال همچنین در ادامه گفت:در این حوزه می توان کارهای بسیار مهم و مفیدی انجام داد از جمله تلاش برای فرهنگسازی در ورزشگاهها و احترام گذاشتن به طبیعت که مسائل بسیار مهمی است. تصور من این است که می توانیم پروتوکل بسیار خوبی در این خصوص تنظیم کنیم و از ظرفیت کانون های هوادارای هم به خوبی استفاده کنیم. تلاش می کنیم به زودی نشستی با خانم دکتر ابتکار داشته باشیم همینطور تفاهمنامه هایی با وزارت ارشاد و آموزش و پرورش تنظیم کنیم. موضوع محیط زیست از نظر بین المللی هم حوزه بسیار وسیعی است و می توانیم در این بخش هم به دنبال همکاری با فدراسیون های برخی کشورها خصوصا در منطقه شرق آسیا باشیم. در نهایت امیدوارم در این بخش کارهای مفید و تاثیرگذاری صورت بگیرد که به محیط زیست و فوتبال کشور کمک کند.