تعداد بازدید خبر: 683
1396/10/06-16:21
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال از برگزاری جلسه هماهنگی کادرپزشکی تیم‌های ملی فوتبال در تمام رده ها خبر داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر توحید سیف برقی، رئیس کمیته پزشکی درباره این جلسه گفت: جلسه هماهنگی کادر پزشکی تیم‌های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش آقایان و بانوان بعدازظهر امروز با حضور محمد اسماعیل قاسمی - مشاور دبیرکل، اعضا کمیته پزشکی و پزشکان تمام رده های تیم های ملی برگزار شد.
وی ادامه داد: این نشست که در سالن جلسات مرکز ملی فوتبال برگزار شد، پزشکان و فیزیوتراپ‌های تیم‌های ملی فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال آقایان و بانوان در تمام رده‌های سنی مختلف حضور داشتند که مسایل، دغدغه‌ها و مشکلات‌شان را در تیم‌های ملی مطرح کردند و قرار شد که هماهنگی‌های لازم در این زمینه برای بررسی و رفع نیازها و کم و کاستی‌های موجود انجام شود. همچنین دستورالعمل های مصوب درخصوص موضوعات پزشکی تیم های ملی  تشریح شد. 
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون اظهار داشت: پزشکان و فیزیوتراپ های تیم های ملی از امکانات ساختمان پِک که شامل بخش های بدنسازی، آزمایشگاه، آب درمانی و تست های عملکردی بازدید کردند که خوشبختانه همکاران با اعلام این موضوع که خدمات گسترده ای برای تیم های ملی در حوزه های مختلف تمرینی، پزشکی، بدنسازی و تغذیه فراهم شده، ابراز خوشحالی کردند. 
وی در ادامه اظهار داشت: امیدوارم با ارائه بهترین خدمات شرایط را برای ملی پوشان و کادر تیم ها به گونه ای فراهم کنیم که برای حضور در رقابتهای مختلف امادگی کامل را داشته باشند.
دکتر سیف برقی در پایان گفت: اعضای کادر پزشکی تیم‌های ملی در پایان جلسه از حمایت‌های مهدی تاج و محمدرضا ساکت رئیس و دبیرکل فدراسیون فوتبال به خاطر توجه و حمایت از کادرپزشکی تیم‌های ملی تشکر کردند و همچنین از همکاری و هماهنگی کادرفنی و سرپرستی تیم های ملی تقدیر به عمل آوردند.
لازم به توضیح است در پایان جلسه نیز کادر پزشکی تیم های ملی بازدیدی از اتاق پزشکی تیم های ملی داشتند.
این نشست با حضور دکتر توحید سیف برقی – رئیس کمیته پزشکی، دکتر پرهان خانلری – دبیر کمیته، دکتر علیرضا شهاب و دکتر بهار حسن میرزایی اعضای کمیته پزشکی و دکتر مهشید نظریه، دکتر آزاده حکاک زاده،؛ دکتر فایزه ملک لو، دکتر محمد حسین مقدم، دکتر صدرالدین آقاخانی پزشکان تیم های ملی و مرضیه بگلری نشاط ، مریم حجازی، لیلا گودرزی، زینب حسین زاده عرفان مداح، محمود باقری فیزیوتراپیست های تیم های ملی حضور داشتند.