تعداد بازدید خبر: 582
1395/12/17-12:35
دکتر صوفی زاده: در مسیر رشد و گسترش فوتبال بانوان گام بر می داریم/
سرپرست کمیته بانوان در حاشیه مراسم روز جهانی فوتبال بانوان دقایقی را صحبت کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سرپرست کمیته بانوان گفت: با توجه به اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا روز مخصوصی را به فوتبال بانوان اختصاص داده اند، بر همین اساس فدراسیون فوتبال و کمیته بانوان برنامه ریزی کاملی را برای انجام کارگاه های آموزشی مختلف برای روز فوتبال بانوان در نظر گرفتیم.
وی در ادامه بیان کرد: خوشبختانه حضور پیشکسوتان در این برنامه که مختصص خود آنها نیز است، باعث دلگرمی فوتبال بانوان بوده و امیدوارم با حمایتها و استفاده از تجربیاتشان بتوانیم در مسیر رشد و گسترش فوتبال بانوان گام برداریم.
سرپرست کمیته بانوان درباره برنامه های تیم های ملی فوتبال جوانان و بزرگسالان گفت: تیم های ملی فوتبال در روزهای آخر سال بسیار پر کار هستند. تیم ملی جوانان در دیدار برابر اوکراین با نتیجه 2 بر یک نیز پیروز شد و کادرفنی به آنالیز عملکرد بازیکنانش پرداخت. تیم ملی فوتبال بانوان نیز مقابل اوکراین دیدار دوستانه ای را برگزار و در نهایت این بازی بدون گل به پایان رسید.
وی ادامه داد: ملی پوشان بزرگسال فردا یک دیدار دیگر با اوکراین برگزار کرده و سپس به بندر عباس خواهند رفت تا اردوی تدارکاتی خود را برگزار کنند. آخرین اردوی تدارکاتی ملی پوشان در فروردین ماه برگزار و سپس تیم به ویتنام اعزام خواهد شد.
سرپرست کمیته بانوان در پایان گفت: این بازیکنان امید بانوان هستند و شایستگی خود را با حجاب اسلامی و تلاش فراوران نشان می دهند و د رعرصه های بین المللی پر قدرت ظاهر می شوند.