تعداد بازدید خبر: 593
1395/12/17-11:45
دکتر اسدی: با فراهم کردن شرایط برای موفقیت ورزش بانوان گام بر می داریم/
دبیرکل فدراسیون فوتبال در حاشیه برگزاری مراسم افتتاحیه روز فوتبال بانوان در جمع خبرنگاران حاضر شد و دقایقی را با آنها به گفتگو پرداخت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال ، علیرضا اسدی، دبیر کل فدراسیون فوتبال در حاشیه مراسم روز جهانی فوتبال بانوان گفت: امروز روز عزیزی است و به احترام بانوان و حضورشان در ورزش مراسمی در همین راستا برگزار کردیم. از این روز مهم استفاده کردیم تا دعوتی از تیم ملی اوکراین داشته باشیم و سه بازی دوستانه انجام دهیم.
وی در مورد اینکه آیا برنامه‌ای برای ساخت ورزشگاه جهت استفاده بانوان دارند، خاطرنشان کرد: برای اجرای هر برنامه نیاز به منابع مالی است. اگر بخواهیم حقیقت را بیان کنیم و واقع‌بین باشیم باید بگویم برنامه‌ای برای ساخت ورزشگاه ندیدم. ما در زمینه‌های مختلف با کمبودهایی روبه‌رو هستیم اما باید بستری فراهم کنیم تا با توجه به محدودیت فرهنگی و شرایط دینی که داریم فضایی برای ورزش بانوان فراهم شود.
اسدی تأکید کرد: چیزی که مهم است اینکه باید توجهی داشته باشیم مسابقات را به صورت منظم برگزار کنیم. با توجه به اینکه مسابقات بانوان پخش مستقیم نمی‌شود معمولا اسپانسرها حمایت چندانی نمی‌کنند ولی فدراسیون در تلاش است که شرایط را به شکلی پیش ببرد که امکانات کافی در اختیار بانوان باشد. 
دبیر کل فدراسیون فوتبال در پایان گفت: تمام هدفمان رشد و گسترش ورزش بانوان است و مجموعه فدراسیون فوتبال در این راستا گام بر می دارد.