تعداد بازدید خبر: 618
1397/08/13-10:46
کفاشیان: لیگ پویا و موفق به خاطر فعالیتهای  مستمر باشگاهها حاصل شده است/
رئیس سازمان لیگ فوتسال گفت: شاهد برگزاری لیگ پویا و موفق هستیم که این موفقیت را مرهون زحمات مسئولین باشگاههای فوتسال می باشیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتسال در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی اعضای لیگ برتر فوتسال آقایان که صبح امروز در مرکز ملی فوتبال با حضور کلیه مدیرعاملان باشگاههای لیگ برتر فوتسال اقایان در حال برگزاری است، گفت: بدون شک فعالیتهای مستمر و شبانه روزی شما عزیزان باعث شده تا شاهد برگزاری مسابقات در سطح بالا باشیم. 
وی گفت: برگزاری لیگ در سطح بالا و با کیفیت مناسب باعث خواهدشد تا آینده تیم های ملی ما نیز تامین شود چرا که بازیکنان از دل لیگ انتخاب و به اردوهای تیم ملی دعوت می شوند. فعالیتها و تلاشهای شبانه روزی شما عزیزان در لیگ باعث شده تا در فوتسال موفق باشیم. بدون شک لیگ پویا و موفق به خاطر فعالیتهای  مستمر باشگاهها حاصل شده است.
کفاشیان گفت: رقابت تنگاتنگ تیم های لیگ برتری را در مسابقات شاهد هستیم که این امر نشان از پویا بودن لیگ می دهد و امیدوارم با برنامه ریزی هر چه بیشتر به روند رو به رشد این رشته کمک کنید.