تعداد بازدید خبر: 705
1395/05/18-10:24
مدرس دوره پرورش استعدادیاب فوتسال و فوتبال بانوان معتقد است که با برگزاری هر چه بیشتر دوره های آموزشی می توان شاهد ارتقا و در نهایت موفقیت در زمینه فوتبال و فوتسال بود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، میرشاد ماجدی-مدرس دوره پرورش استعدادیاب فوتسال و فوتبال بانوان گفت: به مدت دو روز دوره پرورش استعدادیاب فوتسال و فوتبال بانوان را با حضور 32 نماینده از استانهای کشور بگرزار کردیم. در این دوره آموزشی کادر فنی تیم های ملی فوتبال جوانان و نوجوانان فوتبال ، تیم ملی بزرگسالان و زیر 17 سال فوتسال نیز حضور داشتند. خوشبختانه این دوره با استقبال و انگیزه بالای شرکت کنندگان مواجه بود و معتقدم این انگیزه و علاقمندی باعث می شود تا به موفقیت و ارتقا سطح کیفی و فنی فوتبال و فوتسال بانوان نزدیک تر شویم.
ماجدی ادامه داد: هر چقدر تعداد برگزاری دوره های استعدادیابی، آموزشی مربیگری در فوتبال و فوتسال بیشتر باشد، بدون شک مربیان مرتبا در حال فراگیری علم به روز خواهند بود و دانش خود را به بهترین نحو ممکن در اختیار شاگردان خود قرار می دهند. در این دوره شاهد حضور نمایندگان استانهایی بودیم که در بخش فوتبال و فوتسال تازه شروع به کار کردند و راه طولانی برای رسیدن به موفقیت دارند. اما این موضوع همواره وجود دارد که هر زمان شروع کنیم، با تلاش و پشتکار و در اختیار داشتن امکانات و شرایط می توانیم عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.