تعداد بازدید خبر: 274
1397/10/03-11:49
کلاس های آموزشی به منظور ارتقا دانش مربیان استانها برگزار می شود تا با ایجاد بستری مناسب بتوانیم شاهد رشد بیش از پیش در این بخش باشیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش در حاشیه مراسم افتتاحیه نشست مشترک رئیس فدراسیون فوتبال به همراه مسئولین کمیته آموزش و روسای کمیته آموزش استانها گفت: اعضای کمیته آموزش فدراسیون با عشق و علاقه فعالیتهای خود را برگزار می کنند تا شرایط مناسبی را برای استانها فراهم کنیم
وی در ادامه بیان کرد: با برگزاری دوره های مختلف آموزش قصد داریم تا روند رو به رشد و مناسبی را برای مربیان در نظر بگریم و با یکسان سازی بحث آموزش، از این پس شاهد عملکرد یکسان از مربیان در این بخش ( آمزوش) باشیم. همانطور که می دانید نحوه برگزاری کلاسها، نوع کلاسها و افرادی که مدرک های مربیگری را می گیرند تغییر کرده است و این امر جای خوشحالی دارد.
رئیس کمیته آموزش در پایان گفت: بررسی عملکرد سال 2018 واحد آموزش هیاتهای فوتبال استانها، آموزش آخرین دستورالعمل فدراسیون فوتبال و کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص برنامه ها، نحوه سازماندهی و برگزاری دوره های آموزش مربیگری و مدیریت را بررسی می کنند.
گفتنی است،  ابلاغ برنامه های آموزشی مربیگری و مدیریت در سال 2019 نیز از دیگر مباحث مطرح شده در این دوره خواهد بود.