تعداد بازدید خبر: 222
1397/07/15-16:26
قلی‌زاده در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران، گفت:یک بازی دوستانه پیش روی خود داریم که امیدوارم بازی خوبی باشد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی قلی زاده در جمع خبرنگاران گفت: در این اردو پس از انجام تمرینات زیر نظر کادر فنی قرار است تا به مصاف بولیوی برویم، امیدوارم این بازی خوبی باشد و بتواند به ما کمک کند.
هافبک تیم ملی در مورد وضعیت خودش عنوان کرد: شرایطم خوب است، هم در باشگاه و هم در تیم ملی شرایط بهتری پیدا کرده‌ام و تلاش می‌کنم تا بتوانم به موفقیت برسم، دیگر اینکه چه کسی انتخاب می‌شود، دست کارلوس کی‌روش است. 
وی ددر خصوص این سوال که در فاصله باقی مانده تا جام ملت‌ها چه کاری باید صورت بگیرد و همه انتظار دارند این تیم قهرمان شود، اظهار داشت: با توجه به عملکرد تیم ملی و نتایجی که در جام جهانی کسب شد، همه انتظاراتشان از تیم ملی بالاتر رفته است، این مسئله طبیعی است و همه می‌خواهند در جام ملت‌ها نتیجه خوبی بگیریم، اما برای رسیدن به این مهم باید اردوهای بیشتری برگزار کنیم و مسابقات دوستانه بهتری داشته باشیم. امیدوارم این اتفاق بیفتد و نتیجه‌ای بگیریم که همه انتظار دارند. 
قلی‌زاده در پایان در مورد اینکه حضورش در تیم شارلروای بلژیک چه تأثیراتی داشته است عنوان کرد: این موضوع خیلی به من کمک کرده، تمرینات بسیار خوبی داشتم و شرایط بدنی و سایر مسائلی که در خودم می‌بینم بهتر از قبل شده است.