تعداد بازدید خبر: 885
1395/05/21-13:05
مراسم افتتاحیه فستیوال فوتبال پایه استان اردبیل یادآوره شهدای مدافع حرم فردا (22 مرداد) با حضور رئیس آکادمی ملی فوتبال در اردبیل برگزار می شود.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، صمد نوتاش – رئیس هیات فوتبال استان اردبیل در این باره گفت: بزرگترین فستیوال فوتبال پایه اردبیل را با یادآوره 4 شهید مدافع حرم و با مشارکت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل برگزار می کنیم. برهمین اساس مراسم افتتاحیه روز جمعه 22 مردادماه ساعت 14:30 با حضور مسئولین هیات فوتبال و دکتر علیزاده – رئیس آکادمی ملی فوتبال در ورزشگاه کارگران آغاز خواهد شد. همچنین در مراسم افتتاحیه این فستیوال دکتر محمدحسین علیزاده رئیس آکادمی ملی فوتبال کشور نیز حضور خواهند داشت.
وی در ادامه گفت: در این فستیوال 16 تیم از شهرهای مختلف استان اردبیل شرکت می کنند و در یک روز این بازیکنان با هم به رقابت می پردازند. 20  مربی استعدادیاب هیات فوتبال استان اردبیل در این فستیوال حضور دارند و مسابقات را زیر نظر می گیرند تا از میان  300 بازیکن زیر 12 سال بتوانند تیم منتخب استان اردبیل را انتخاب کرده و برای فستیوال بین المللی زیر 12 سال که زیر نظر آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود را معرفی کنند.
رئیس هیات فوتبال اردبیل در پایان گفت: این فستیوال را به پاس احترام مقام شامخ شهدای مدافع حرم برگزار می کنیم و امیدوارم با برگزاری این فستیوال ها شاهد رشد و توسعه فوتبال استان باشیم.