تعداد بازدید خبر: 213
1397/10/06-20:05
بازیکن تیم ملی گفت: قهرمانی در اسیا آسان نیست.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، وریا غفوری گفت: اردوی آماده سازی ما درر امکانات قطر اردوی آخر تيم ملی است و شرایط خوبی در اين اردو برای ما مهيا شده است. تمرينات ما به صورت منظم و هر روزه برگزار می شود و تمام تلاشمان را انجام می دهيم تا برای مسابقات جام ملتهای آسیا مهيا شویم. کمپ اسپایر از امکانات و چمن خوبی برخوردار است.
وی در ادامه افزود: نه فقط من بلکه همه بازیکنان تیم ملی در حال تلاش و رقابت هستند و همه می خواهند در ترکيب اصلی تيم در رقابتهای جام ملتهای اسیا قرار بگیرند. من هم تمام تلاشم را می‌کنم برای تیم ملی بازی کنم. هر چه دارم می‌گذارم تا کمکی به تیم ملی داشته باشم.
وریا غفوری هم‌چنین درباره افزایش انتظارها برای کسب قهرمانی در جام ملت‌ها عنوان کرد: پتانسیل تیم ملی بالاست اما برخی از از افراد و بخصوص بعد از جام جهانی طوری جلوه داده اند که قهرمانی در آسیا بسیار راحت‌ است. درحالی ‌که تیم‌های زیادی با هزینه‌ها و امکانات بیشتر از ما درحال تلاش کردن هستند که به قهرمانی نمی رسند. اما کل بازیکنان تيم ملی هدف‌شان این است تا به جایگاه خوبی رسیده و دل مردم شاد شود.
وی در پايان اضافه کرد: از دست دادن جام جهانی برای من، تجربه بدی بود اما دوست نداشتم جام ملت‌ها را از دست بدهم. بنابراین جنگیدم و اینجا هم فرصت دارم تا بازهم بجنگم.