تعداد بازدید خبر: 569
1397/08/13-15:15
رئیس فدراسیون  ظهر امروز از ملی پوش بانوان فوتبال عیادت کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج به همراه دکتر لیلا صوفی زاده،نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال ظهر امروز در بیمارستان امام خمینی حضور یافتند و از فروغ موری – بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان عیادت کردند. رییس فدراسیون فوتبال در این دیدار همچنین از گروه جراحی بیمارستان امام خمینی و پروفسور کرم الله طولابی که در کوتاه ترین زمان ممکن جراحی را انجام دادند تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه پروفسور طولابی ضمن تبریک به گروه پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: جا دارد به گروه پزشکی که توانست به خوبی این بازیکن آسیب دیده را به صورت عالمانه و آکادمی مدیریت کند تبریک می گویم. عدم تجویز داوری مسکن در ضربه حاد شکم ، عدم جابجایی بیش از حد بازیکن در میدان مسابقه، مدیریت احیای بازیکن در شرایط حاد تمرینی و دریافت مشاوره از همکاران جراج و معتمد کمیته پزشکی و متخصصین پزشکی ورزشی در زمان وقوع حادثه کمک بسزای به بازیکن مصدوم کردم.  
وی در ادامه افزود: همچنین انتقال به موقع و مناسب ورزشکار توسط آمبولانس ناجی به طوری که با انتقال وی به بیمارستان، خوشبختانه هیچ گونه خونریزی در داحل حفره شکم، علیرغم وجودم هماتوم وسیع رخ نداد.  
 فروغ موری بازیکن تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان  روز گذشته در تمرینات دچار آسیب احشایی شکم شد.