تعداد بازدید خبر: 242
1397/07/15-16:30
باید شرایط خوبی برای تیم ملی مهیا شود تا در جام ملتها موفق شویم

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسعود شجاعی در جمع خبرنگاران در حاشیه تمرین تیم ملی گفت:اولین روز است که می خواهم تمرین کنم. بچه ها قرار است تا چند روز آینده اضافه بشوند تمرینات منظمی داریم.
شجاعی در ادامه گفت: فکر می‌کنم ما همیشه زمان را از دست می‌دهیم. در زمان فیفادی بیشتر تیم‌ها دو بازی دوستانه انجام می‌دهند و ما همچنان این مشکل را داریم و یک بازی را از دست می‌دهیم و امیدوارم این شرایط بهتر شود البته ما به این مشکل عادت کرده‌ایم و در اردوی قبلی هم گفتم که به راحتی بسیاری از بازی‌های دوستانه را از دست می‌دهیم و با این شرایط آماده مسابقات خواهیم شد.
وی  در ادامه درباره اینکه توقع از تیم ملی ایران بالا رفته است، گفت: همیشه توقع از تیم ملی بالا بوده است . با توجه به عملکرد خوب تیم ملی در تورنمنت‌های مختلف و جام جهانی انتظار از تیم ملی بیشتر از گذشته شده است اما انتظار ما این است که حداقل استانداردهای لازم را برای تیم ملی فراهم کنند. توپ و زمین تمرین مهم است اما بازی‌های دوستانه خیلی می‌تواند به تیم کمک کند اما ما همچنان با این معضل روبرو هستیم. اگر قرار است موفق باشیم همه باید دست در دست دهیم. مسئولین نیز  شرایط خوبی را برای تیم ملی مهیا کنند تا بتوانیم در جام ملت‌ها موفق ظاهر شویم.
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران  در خصوص اینکه آیا به تیم ملی امیدوار هستی یا خیر گفت: ما همیشه امیدوار بوده و هستیم. در جام جهانی هیچ کس فکر نمی‌کرد موفق باشیم. تلاش کردیم و توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. به هر حال بعد از بازی‌های گروهی تیم‌هایی که به مرحله بعد در جام ملت‌های آسیا صعود می‌کنند آسان نیستند. با حداکثر بازی تدارکاتی و امکانات خوبی به مصاف ما خواهند آمد. من احساس می‌کنم وطن‌دوستی بازیکنان مهم است اما از همه مهمتر امکانات است که باید فراهم شود تا بتوانیم با شرایط خوب در این مسابقات ظاهر شویم.