تعداد بازدید خبر: 795
1396/08/08-13:27
محمدیان: دغدغه مسئولین فوتبال توسعه ورزش و اجرای برنامه های بانوان است/
معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در سمینار نواب رئیس بانوان هیات های فوتبال استانها دقایقی را سخنرانی کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر فریبا محمدیان، معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: ابتدا می خواهم قدردانی ویژه ای از مسئولان فدراسیون فوتبال مخصوصا از رئیس و دبیر کل فدراسیون فوتبال داشته باشم چرا که دغدغه اصلی این مسئولین توسعه ورزش و اجرای برنامه های بانوان است.
وی ادامه داد:خوشبختانه مسئولین فدراسیون، خالصانه و کامل ما را حمایت می کنند و همچنین از لیلا صوفی زاده بخاطر فعالیتهای شبانه روزی در فدراسیون فوتبال، تقدیر و تشکر می کنم چرا که در هر زمان در طول شبانه روز پیگیر فعالیتهای مربوط به بخش بانوان هستند.
معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان در ادامه بیان کرد: برنامه بسیار خوبی است که فدراسیون فوتبال در پیش گرفته و در اجرای برنامه های خود در بخش بانوان بسیار فعال است. باتوجه به اینکه امروز روز جهانی مربی است، این روز بزرگ را تبریک می گویم. مربیان مورد توجه هستند و معتقدم شما مدیران، مربیان تاثیر گذاری برای این مرز و بوم هستید. یک مدیر قبل از اینکه به مدیریت برسد، باید مربی باشد. در بخش آقایان نقش پدری و برداری و در بخش بانوان نقش مادری و خواهری دارد . اگر در ایفای این دو نقش موفق باشید، شک نکنید به عنوان یک مدیر موفق در هیاتهای خود خواهید بود.
وی ادامه داد: از شما عزیزان می خواهم با کمک و تلاش مستمرتان، اساسنامه و آیین نامه مربوط به کارتان که ابزار قانونی و کلیدیتان است را حتما مرور کرده و به طور دقیق اشراف داشته باشید. همچنین ارتباط قوی با مسئولین ورزش و اداره کل وزارت ورزش جوانان استان خود داشته باشید تا بتوانیم در مسیر رشد و توسعه قرار بگیریم.
معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان در پایان گفت: انتظار دارم به عنوان مدیران قدرتمند در هیات های فوتبال حضور داشته باشید و با دانش بر قوانین، در بخش بانوان تلاش کنید تا بتوانید امتیاز های بهینه ای در مسیر رشد و توسعه کسب کنید و آن را برای ورزش فوتبال یا فوتسال اجرا کنید.