تعداد بازدید خبر: 729
1395/11/10-09:46
آزمون: بازی با تایلند و اوکراین کمک بسیاری به آمادگی ملی پوشان می کند/
سرمربی تیم ملی فوتبال در خصوص برگزاری دومین مرحله اردوی انتخابی فوتبال بانوان گفت: در اردوهای انتخابی بازیکنان را مد نظر داشته تا در نهایت برترین ها در اردوی اصلی حضور داشته باشند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، مریم آزمون- سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: دومین مرحله از اردوی انتخابی تیم ملی از روز گذشته در کمپ تیم های ملی آغاز شده و بازیکنان با نشاط و انگیزه بالا تمرینات خود را برگزار می کنند. 
وی افزود: هدف از برگزاری دو مرحله اردوی تدارکاتی انتخاب بازیکنان برتر و نهایی برای اردوهای اصلی است. ضمن اینکه کادر فنی تیم ملی تمام بازیهای لیگ را زیر نظر دارد و در صورت وجود بازیکن با استعداد، بدون شک به اردوی تیم ملی دعوت می شود اما در حال حاضر باید ترکیب اصلی تیم ملی شکل بگیرد و تمرینات خود را برای حضوری پر قدرت در رقابتهای آسیایی پیش رو آغاز کنیم.
آزمون در ادامه درباره برگزاری دیدار دوستانه با تیم های اوکراین و تایلند گفت: بازی با تیم ملی فوتبال اوکراین  که قطعی است و اسفند ماه برگزار می شود. رایزنی های مختلفی برای برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال تایلند نیز صورت گرفته و اگر مشکلی پیش نیاید احتمالا در اردویی که از 29 بهمن ماه به مدت4 روز در تهران برگزارمی شود، با این تیم بازی می کنیم. زمان محدودی برای آماده سازی تیم داریم اما خوشبختانه بازیکنان و کادر فنی با تلاش و پشتکار برای آماده سازی تیم فعالیت می کنند.  ملی پوشان عقیده دارند که مانند فوتسال باید حقانیت خود را ثابت کنند، به همین دلیل با تلاش فراوان در تمرینات حضور دارند و همین امر باعث می وشد تا از لحاظ روحیه و امادگی در شرایط مناسبی قرار داشته باشند.
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان از انگیزه بالای ملی پوشان  برای حضور در اردوی تدارکاتی تیم ملی خبر داد و گفت: بچه ها با تمام توان خود در تمرینات حضور دارند و این امر انتخاب نفرات را برای ما سخت تر کرده است. پس از پایان این اردو، 27 بازیکن را به اولین اردوی تدارکاتی تیم ملی که از 15 بهمن ماه برگزار می شود، دعوت می کنیم.
وی در پایان گفت: می خواهیم یک تیم خوب تشکیل بدهیم تا در مصاف با تیم های قدرتمند آسیا موفق ظاهر شویم.
نیروهای جوان و تلاشگر داریم که درتمرینات با نشاط  فراوانی حضور دارند و امیدوارم با حمایت مسئولین فدراسیون و شرایط مناسب بتوانیم برای موفقیت تیم ملی کشورمان گام برداریم.