تعداد بازدید خبر: 759
1394/11/11-09:59
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال گفت: باید حداکثر استفاده را از کلاس های توجیهی و دانش افزایی به منظور ارتقا فوتبال کشور بکار ببریم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ دکتر مصطفی زارعی، مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال در پایان اولین دوره آموزشی آنالیز تمرین  و مسابقه در فوتبال خطاب به شرکت کنندگان گفت: این روزها بحث روند رو  به جلوی علم فوتبال خیلی مطرح است و ما تمام هدفمان این است که به این امر دست یابیم. فوتبال یک علم است و باید حداکثر استفاده را از این موضوع داشته باشیم.فدراسیون فوتبال و کمیته آموزش در راستای آموزش علم به روز فوتبال  اقدامات لازم را انجام داده و آکادمی ملی فوتبال نیز با همکاری دوستان در کمیته آموزش و کمیته فنی و توسعه فوتبال در مواردی که احساس خلاء وجود داشت، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و دانش افزایی کرده است.
وی در ادامه بیان کرد: نخستین دوره GPS ، کلاس بدنسازی، کلاس آنالیز فوتبال را برگزار کرده و دوره های دیگر را تا پایان سال در دستور کاری خود داریم و امیدوار هستیم با تشکیل کلاسهای آموزشی بتوانیم در راستای موفقیت و توسعه فوتبال مثمر ثمر باشیم.
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال در پایان گفت: یکی از ویژیگی هایی که این دوره های دانش افزایی دارد این است که افراد شرکت کننده در کلاسهای آموزشی، در باشگاههای خود فعالیت دارند و در نهایت شاهد تاثیر پذیری بحث آموزش در باشگاهها و مسابقات لیگ هستیم.