تعداد بازدید خبر: 236
1397/06/18-10:10
رئیس کمیته پزشکی فدراسیون گفت: دبیرکل فدراسیون تاکید ویژه‌ای بر ایجاد دستورالعمل فرایندهای انتقال اطلاعات درحوزه دوپینگ در فدراسیون فوتبال دارد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دکتر توحید سیف برقی گفت: روز گذشته نشستی با حضور محمدرضا ساکت، دکتر غلامرضا نوروزی، دکتر آقاخانی، حمیرا اسدی و امیر خسروی  در دفتر دبیرکل فدراسیون برگزار و درباره موضوعات و مسائل مبارزه با دوپینگ به بحث و گفت و گو پرداختیم و سیاست های آتی کمیته پزشکی را مورد بررسی قرار دادیم. 
رئیس کمیته پزشکی در ادامه اظهار داشت: دبیرکل فدراسیون تاکید ویژه ای بر ایجاد دستورالعمل فرایندهای انتقال اطلاعات درحوزه دوپینگ در فدراسیون فوتبال داشتند.
دکتر سیف برقی با اشاره به اهمیت موضوع مبارزه با دوپینگ گفت: در این نشست سعی شد فرایندهای مبارزه با دوپینگ تشریح شود و بحث های خوبی در واقع در این حوزه صورت گرفت. ستاد ملی مبارزه با دوپینگ (نادو) برای فصل جدید در لیگ های فوتبال، فوتسال و فوتبال برنامه ریزی کاملی کرده است. همچنین درخصوص روندهای نمونه گیری، دادرسی و برنامه ریزی برای انجام نمونه تست ها مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.
وی در پایان اظهار داشت: مقرر شد با توجه به اهمیت این موضوع سه عامل دقت، سرعت و امنیت اطلاعات مورد توجه قرار بگیرد و فرایندهای انجام  نمونه  گیری برای این فصل مسابقات همانند سال های گذشته با قدرت و دقت هر چه بیشتر اجرا می شود.