تعداد بازدید خبر: 824
1394/07/02-11:40
دبیرکل فدراسیون در حاشیه مراسم افتتاحیه سومین فستیوال ملی فوتبال زیر 12 سال گفت: یکی از اهداف اصلی فدراسیون برای تامین آینده فوتبال، رشد و توسعه فوتبال پایه است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دکتر علیرضا اسدی- دبیرکل فدراسیون ضمن خیر مقدم به حاضرین  گفت: در ابتدا عید سعید قربان را تبریک می گویم. از اینکه می بینم فوتبال پایه کشور در حال رشد است خیلی خوشحالم و امیدوارم بتوانیم مسئولیتی که بر گردن ما هست را به درستی انجام دهیم. شاهد برگزاری سومین فستیوال ملی فوتبال پایه کشور به میزبانی استان البرز هستیم و امیدواریم این روند همچنان ادامه داشته باشد تا به یکی از اهداف فدراسیون که همانا گسترش فوتبال پایه است، برسیم.
دبیرکل فدراسیون در ادامه رو به فوتبال آموزان کرد و گفت: شما بهترین بازیکنان در رده‌های سنی خودتان در ایران هستید. ما یک معلمی به نام پرویز دهداری داشتیم که دو چیز را همیشه به ما گوشزد می‌کرد. اول اینکه فرهنگ‌مان را با درس خواندن بالا ببریم و به درس‌مان توجه ویژه داشته باشیم، زیرا اگر بهترین بازیکن هم بودیم و معدل‌مان پایین بود زیاد به ما توجه نمی‌کرد و بحث دوم خود فوتبال بود که روی آن تاکید ویژه‌ای داشت. آروزی موفقیت برای تک تک شما در تمامی مراحل ورزشی و تحصیلی را دارم.  بسیاری از مسئولین ورزش کشور که در این فستیوال حاضر هستند؛ در گذشته فوتبالیست های بزرگی بودند و فقط برای دیدن شما به این مراسم آمده اند. شما ورزشکاران در ابتدای راه هستید و در آینده فوتبالیست های بزرگی خواهید شد. 
دکتر اسدی در پایان گفت: از تمام مسئولین ورزات ورزش و جوانان، هیات رئیسه فدراسیون و آکادمی فوتبال تشکر می کنم و امیدوارم این همبستگی ادامه پیدا کند تا باعث سربلندی و افتخار کشور  شود.