تعداد بازدید خبر: 1085
1395/06/16-19:03
تماشای دیدار تیم های ایران و چین با حضور 208 فوتبال آموز
208 فوتبال آموز به همراه مربیان خود دیدار دو تیم ملی فوتبال ایران و چین را تماشا می کنند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دیدار دو تیم ملی فوتبال ایران و چین بعدازظهر امروز برگزار می شود که فوتبال آموزان با حضور در سالن آمفی تئاتر  این دیدار را از طریق تلویزیون در حال تماشای این دیدار هستند.
گفتنی است، 18 تیم از استانهای گیلان- قم- البرز- مرکزی- خراسان جنوبی –فارس-بوشهر-اصفهان-خراسان رضوی- خوزستان- آذربایجان شرقی- کرمانشاه-سیستان و بلوچستان- کرمان- کردستان- خراسان شمالی- مازندران و سمنان تاکنون وارد اردوگاه شهید چمران شدند.
لازم به ذکر است، در راستای برنامه های فرهنگی و تفریحی در این فستیوال، فوتبال آموزان دیدار دو تیم ملی فوتبال ایران و چین را نظاره می کنند .
کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال با ارائه برگه های نظر سنجی در خصوص اینکه کدام تیم برنده این بازی است، از فوتبال آموزان خواست تا نتیجه این بازی را پیش بینی کنند و پس از پایان بازی به 17 فوتبال آموز جوایزی اهدا شد.
بر همین اساس به سه نفر اول توپ فوتبال، به 5 نفر بعدی پیراهن ورزشی و به 9 فوتبال آموز دیگر تابلو عکس های بازیکنان تیم ملی فوتبال در دیدار ایران و کره جنوبی که ملی پوشان پس از پایان آن بازی به رقابتهای جام جهانی 2014 صعود کردند، اهدا شد.
دکتر حلاجیان- عضو شورای شهر رامسر، دکتر زارعی-معاون پژوهشی آکادمی ملی فوتبال، خورشیدی- مسئول کمیته جوانان استان مازندران، کیایی- مسئول فرهنگی اردوگاه میرزاکوچک خان  و پرهیزگار- معاون آکادمی ملی فوتبال، المیرا ثمینی پور- مسئول برگزاری فستیوال فوتبال پایه بانوان و بهارک کاظم مسئول فرهنگی فستیوال فوتبال پایه بانوان در کنار فوتبال آموزان، مربیان و سرپرستان تیم ها حضور داشته و این بازی را تماشا کردند.