تعداد بازدید خبر: 797
1395/06/17-11:06
دکتر علیزاده: با برگزاری فستیوال ها بهترین های فوتبال استعدادیابی می شوند/
رئیس آکادمی ملی فوتبال در جمع  416 فوتبال آموز از 26 استان حضور داشت و دقایقی را سخنرانی کرد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دکتر محمد حسین علیاده-رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: بسیار خوشحالم که با استقبال بالای شما عزیزان از این فستیوال، دومین فستیوال ملی فوتبال دختران زیر 13 سال را در شهرستان رامسر به طور رسمی از صبح امروز آغاز شد.
وی ضمن تشکر از مسئولین هیات فوتبال استان مازندران، هیات فوتبال شهرستان رامسر، اعضای شورای شهر و همچنین فرمانداری شهرستان رامسر گفت: خوشحالم که دومین فستیوال فوتبال پایه با شرکت 26 تیم  آغاز شده و بدون شک حضور سرمربیان و مربیان تیم های ملی ما را تشویق می کند که برای برگزاری فستیوال های متعدد در سالهای آینده برنامه ریزی بیشتری داشته باشیم. 
وی ادامه داد:  بازیکنان مستعد و بهترین ها باید در این فستیوال انتخاب شوند تا تیم های ملی خوبی را در آینده داشته باشیم. از استعدادیاب ها، مربیان و داوران می خواهم برترین ها را انتخاب کنند تا بهترین های فوتبال بانوان را تربیت کنیم  و در آسیا و در آینده ای نزدیک موفق شویم. همانطور که فوتسال بانوان  توانست در آسیا  بدرخشد و حرف اول را بزند، با تلاشها و فعالیتهای مستمرتان می توانیم فوتبال پایه و در نهایت تیم های ملی در رده های نونهالان، نوجوانان و تربیت کنیم و در آسیا حرفی برای گفتن داشته باشیم.
رئیس آکادمی ملی فوتبال در ادامه بیان کرد: شعار فیفا ، مسئولین فدراسیون و آکادمی ملی فوتبال انجام  بازی جوانمردانه است. بر همین اساس از شما می خواهیم که بهترین عملکرد را از خود با بازی فوتبال اخلاق مدار داشته باشید.
وی در پایان گفت: در سال گذشته 14 نفر فوتبال آموزانی که در فستیوال حضور داشتند، در تیم های ملی نونهالان و نوجوانان حضور داشتند که امیدوارم این عدد بیشتر شود و شاهد شرکت فعالتان در فستیوال ها باشیم.