تعداد بازدید خبر: 513
1396/01/09-19:30
محمدیان: برای حضور شما در میادین بین المللی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم /
معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: از شما بازیکنان می خواهم  نام ایران را به شکل کاملا شایسته و با ارائه مهارتهای فنی زنده نگه دارید و به دنیا نشان دهید شما شیرزنان شایسته این مرز و بوم هستید.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، فریبا محمدیان در حاشیه تمرینات نوبت بعدازظهر تیم ملی فوتبال بانوان گفت: شما بازیکنان به معنای واقعی کلمه سرمایه های اجتماعی این کشور هستید. معتقدم شما علاوه بر سرمایه، خالق و الگو برای بسیاری از دختران این سرزمین هستید، الگویی که شاید در کشور خیلی از دختران آرزوی این را دارند که جای شما بودند.
وی در ادامه بیان کرد: آنچه که از شما توقع می رود، با پیروزی و شکست هایی که کسب می کنید، رویاهای دختران ایرانی را خدشه دار نکنید. بدون شک آنچه مهم است واکنش های شما در مقابل این برد و باخت هاست. واکنش ها اگر منطقی و هدفمند باشد، بدون تردید تبدیل به یک انرژی بزرگ می شود. باید رویای هایتان را درست پرورش دهید.
محمدیان افزود: آروزی من برای رویاهای شما این است که همگی آنها محقق شود. همکاران خوب من در فدراسیون فوتبال در حال حاضر به عنوان تیم فنی و پشتیبانی در کنار شما هستند و افتخار می کنند یک تیم مشابه مانند خودشان را پرورش داده اند.
معاون ورزش بانوان ضمن تشکر از دکتر صوفی زاده گفت: از زحمات وی در این مدتی که در فدراسیون فوتبال مشغول هستتند، تشکر می کنم. برنامه های مربوط به حضور تیم های بانوان را پیگیری می کنند. بدون شک با همکاریهای خوب باشگاهها می توانند امتیازهای بیشتری را جذب کنند. معاونت ورزش بانوان متعلق به بانوان ورزشکار است و در آن به روی شما عزیزان باز است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: دوران ورزشکاری بهرحال روزی تمام می شود، یک زمانی من و سایر همکاران در عرصه های ورزشی جای شما نشسته بودیم. آن زمان فضای کشور به گونه ای بود که بانوان ورزشکار اجازه حضور در میادین بین المللی را نداشتند و در سطح ملی بازی کردن را به عنوان یک آروزی نهایی می دیدند.
معاون ورزش بانوان در ادامه افزود: در حال حاضر برای حضور شما در میادین بین المللی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنم. از شما می خواهم  نام ایران را به شکل کاملا شایسته و با ارائه مهارتهای فنی زنده نگه دارید و به دنیا نشان دهید شما شیرزنان شایسته این مرز و بوم هستید. امیدوارم با غنیمت شمردن این فرصتی که خداوند به شما عزیزان داده است بهترین استفاده را بکنید. چرا که این زمان برگشت پذیر نیست.  در این فاصله زمانی کاشت، داشت و برداشت باید همزمان باشد تا در آینده این تجربیات را به نسل بعد خود انتقال دهید. بدون تردید در این رویداد بزرگی که حضور دارید، سربلند بیرون می آیید و دل خانواده های خود و مردم ایران را شاد می کنید.
وی در پایان ضمن تشکر از رئیس فدراسیون فوتبال اظهار داشت: جا دارد از مهدی تاج تشکر کنم. در نشست هایی که با وی داشتم از تیم های ملی بانوان اظهار رضایت داشتند. همچنین اعتقاد داشتند ورزشکاران در حوزه های بانوان بسیار شایسته هستند و مطمئنا می توانند ریشه های فوتبال زنان ایران را خوب بسازند. همه این نشان دهنده این موضوع است که شما عزیزان توانسته اید رفتاری را انعکاس دهید که رئیس فدراسیون فوتبال اظهار رضایت کند. امیدوارم به شایستگی تمام این مهارتها در میادین پیش رو نمایش دهید و زحمات کادر فنی را قدر بدانید. برای تیم ملی فوتبال بانوان در مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا که در ویتنام برگزار می شود، آروزی موفقیت می کنم.