تعداد بازدید خبر: 685
1394/08/12-12:03
دکتر علیزاده: دختران فوتبال آموز را به طور دقیق ارزیابی کنید/
رئیس آکادمی ملی فوتبال در جمع استعدادیاب های فستیوال فوتبال پایه حاضر شد و دقایقی را با آنها به گفتگو پرداخت.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون؛ دکتر محمد حسین علیزاده، رئیس آکادمی ملی فوتبال در جمع استعدادیاب ها گفت: در اولین دوره از فستیوال فوتبال پایه دختران، میزبان 322 فوتبال آموز از سراسر کشور هستیم که این امر نشان می دهد استقبال خوبی برای اولین فستیوال صورت گرفته است.
وی در ادامه بیان کرد: رده سنی زیر 12 سال بسیار حساس است و در این برنامه شاهد رویکردهای علمی، فرهنگی، پزشکی و در نهایت انتخاب برترین بازیکنان در فوتبال هستیم.
رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: در بخش پسران با توجه به تجربه ای که داشته ایم و طبق برنامه ریزی بلند مدت خود، سه دوره را برگزار کردیم و امسال برای ختران این فستیوال را برگزار خواهیم کرد تا شاهد انتخاب بازیکنان نخبه باشیم.
وی خطاب به استعدادیاب ها گفت: امیدوارم وظایف خود را به خوبی انجام دهید و بازیکنان مستعد خوبی را انتخاب کنید تا اینده تیم های ملی فراهم شود. همچنین انتظاراتمان را در حوزه فعالیتی خود بر آورده کنید و حافظ منافع فدراسیون فوتبال باشید. با عدالت خود برترین ها را انتخاب کنید و دختران فوتبال آموز را به طور دقیق ارزیابی کنید.
رئیس آکادمی ملی فوتبال در پایان گفت: اگر فستیوال دختران نیز مانند پسران به خوبی برگزار شود بدون شک دوره های آتی را برگزار خواهیم کرد.همانطور که برگزاری فستیوال پسران اثر مثبتی داشته و مسئولین فدراسیون موافق برگزاری هر ساله آن هستند، امیدوارم در بانوان این اتفاق بی افتد و توانایی های علمی و فرهنگی در بخش بانوان را ارزیابی کنیم تا بتوانیم آینده تیم های ملی را تامین کنیم.