تعداد بازدید خبر: 383
1397/10/09-13:35
رفعتی: از تمام پتانسیل داوران و پیشکسوتان داوری استفاده خواهیم کرد /
رئیس دپارتمان داوران معتقد است همیشه سیاست کمیته داوران در این بوده است که از تمام پتانسیل داوران و پیشکسوتان داوری نهایت استفاده را بکند. 

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، داود رفعتی درباره لیست اسامی داوران و کمک داوران در کلاس توجیهی نیم فصل لیگ دسته اول فوتبال گفت: تعداد داوران و کمک داوران لیگ دسته اول را نسبت به نیم فصل اول حدود 20 نفر افزایش دادیم.
وی در ادامه بیان کرد: این دوره از روز سه شنبه 11 دی ماه در ماهشهر با حضور 120 داور و کمک داور آغاز می شود. پیشنهاد اصلی من به داوران پیش از شروع نیم فصل این است که همواره آمادگی جسمانی و دانش داوری خود را در سطح بالایی حفظ کنند.
رئیس دپارتمان داوران درباره اهداف و برنامه های پیش رو گفت: همیشه سیاست کمیته داوران در این بوده است که از تمام پتانسیل داوران و پیشکسوتان داوری نهایت استفاده را بکند. برهمین اساس کلیه بازیها اعم از فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی در بخش آقایان و بانوان تمام این موارد را در نظر خواهیم گرفت.
رفعتی افزود: جا دارد از فریدون اصفهانیان و اعضای کمیته داوران که حمایت های لازم را در این زمینه انجام داده اند تشکر کنم. بدون تردید کمیته و دپارتمان داوران همواره از تجربیات پیشکسوتان داوری در موضوعات مختلف از قبیل برگزاری دوره های دانش افزایی داوران و... بهره خواهد برد.
رئیس دپارتمان داوران در پایان گفت: طی جلساتی که با اعضای کمیته داوران داشتیم با آنالیز دقیق نحوه قضاوت داوران و با بررسی نمرات ناظرین داوری عملکرد آنها را مورد ارزیابی قرار دادیم.