تعداد بازدید خبر: 199
1397/09/26-12:12

مدیر تیم فوتبال امید از حضور این تیم در تورنمنت چهارجانبه دوحه با حضور 3 تیم قدرتمند آسیایی خبر داد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال،  حمید استیلی در نخستین روز از برگزاری اردوی تیم امید در جزیره کیش ضمن اظهار رضایت از شرایط این اردو گفت: خوشبختانه طبق برنامه ریزی همه چیز برای انجام دو مسابقه خوب مقابل تیم امید سوریه فراهم است. سوریه یکی از تیم های قدرتمند غرب آسیا در این رده محسوب می شود و خوشحالیم که دو بازی خوب را در این اردو برگزار می کنیم که قطعا برای کادر فنی  بسیار مفید است.
مدیر تیم ملی امید همچنین اضافه کرد:خوشبختانه طبق خواسته کادر فنی شرایط خوبی برای آماده سازی تیم ایجاد شد. یک مسابقه ارزشمند برابر عمان برگزار کردیم که بسیار مفید بود ، حالا فرصت دو بازی برابر سوریه ایجاد شده و بعد از آن هم یک مسابقه در برابر اردن خواهیم داشت که کادر فنی تلاش می کند بهترین استفاده را از این بازی ها داشته باشد.
استیلی اضافه کرد خوشبختانه با پیگیری هایی که داشتیم و با همکاری فدراسیون فوتبال تیم امید در تورنمنت چهارجانبه قطر شرکت می کند که این مسابقات با حضور تیم های المپیک ایران، قطر ، کویت و احتمالا چین از 23 دی ماه آغاز خواهد شد. بعد از آن هم صحبت هایی در خصوص حضور در تورنمنت کافا شده که 27 بهمن آغاز می شود و احتمالا تیم امید در این مسابقات هم حضور خواهد داشت.
مدیر تیم ملی امید در پایان گفت:باید از حمایت فدراسیون فوتبال در این مقطع تشکر کنیم که با وجود تمامی مشکلات از تیم امید حمایت همه جانبه داشته اند و پیش از آغاز مسابقات مرحله مقدماتی فرصت حضور در چنین بازی ها و تورنمنت های ارزشمندی را ایجاد نموده اند. امیدواریم همین روند همچنان دنبال شود تا کادر فنی به تمام اهداف مورد نظر خودش در این بازی ها دست یابد.