تعداد بازدید خبر: 348
1397/08/21-13:45
سرکنسول ایران در دوبی و حشمت مهاجرانی در ضیافت نهار روز گذشته از اعضای تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان تقدیر کردند.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان موفق شد با ارائه یک بازی بسیار جذاب با حضور بازیکنان جدیدی که نخستین تجربه بین المللی خود را پشت سر گذاشتند ، به مقام قهرمانی جام بین قاره ای 2018 جهان دست پیدا کند. 
برهمین اساس علیرضا بهرامی -سرکنسول کشورمان در دبی و امارتهای شمالی، در مراسمی که در باشگاه جمهوری اسلامی ایران و با حضور بازیکنان، سرمربی و مربیان، سرپرست تیم و همچنین پیشکسوت فوتبال کشور، آقای حشمت مهاجرانی و تعدادی از رؤسای نهادهای ایرانی مقیم امارات برگزار شد، ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی ساحلی در مسابقات جام بین قاره ای، از عملکرد موفق تیم و اراده و عزم بازیکنان تجلیل کرده و آرزوی استمرار این موفقیت را در مسابقات جام‌جهانی سال آینده نمود.
بهرامی –سرکنسول ایران در دوبی که جهت مشاهده بازی فینال هم در ورزشگاه حاضر شده بود ، برای روز گذشته از کلیه اعضای تیم ملی دعوت کرد تا با در باشگاه ایرانیان در ضیافت  نهار حضور داشته باشند.
همچنین حشمت مهاجرانی و‌ پریا شهریاری، رییس دپارتمان فوتبال ساحلی نیز در سخنانی ضمن تقدیر از بازیکنان و‌ مربیان خواستار حمایت بیشتر مسئولان از فوتبال ساحلی شده و از حمایت و همراهی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دبی طی برگزاری مسابقات جام بین قاره ای که هر سال در دبی برگزار می شود، تشکر و قدردانی کردند.
در این ضیافت حشمت مهاجرانی پس از تبریک به حضار در سخنرانی کوتاهی تاکید کرد : فوتبال ساحلی در چند سال اخیر افتخارات بیشماری رقم زده است اما متاسفانه رسانه ها آنطور که باید، به آن نپرداخته اند. این درحالی است که شیوه درگیری های داخل زمین و بطورکلی بازی در داخل ماسه بسیار سخت است اما شما همواره نام ایران را هرکجا که رفته اید در صدر اسامی قرار داده اید.
همچنین بهرامی نیز ضمن تبریک به کادرمدیریتی ، فنی و بازیکنان گفت : اینکه پرچم ایران را با چنین نمایش بی نقصی به اهتزاز درآرودید احساس غرور می کنیم. شخصا تمام بازیهای تیم ملی را دنبال کردم و یک نکته بسیار جلب توجه کرد ، اینکه بسیار روان و به نوعی بسیار راحت تیم ها را از پیش رو برداشتید درحالی که در دوره های قبلی کمتر شاهد این حد از تسلط بودیم. شما قهرمانان ملی هستید و به همین دلیل این ضیافت را ترتیب دادیم تا قدردانی کوچکی از شما داشته باشیم.
در ادامه نیز هدایایی به اعضای تی ملی فوتبال ساحلی کشورمان اهدا گردید.