تعداد بازدید خبر: 716
1395/08/16-12:46
کمیته مسابقات سازمان لیگ از تغییر برنامه 3 هفته لیگ دسته اول فصل 96-95 خبر داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، با توجه به صعود تیم های لیگ دسته اول به مراحل بالاتر جام حذفی و همچنین در نظر گرفتن برگزاری مراسم رحلت حضرت رسول(ص) و شهادت امام رضا(ع) برنامه های جدید هفته های پانزدهم، شانزدهم و هفدهم به شرح زیر تغییر کرد:
*هفته پانزدهم :پنجشنبه 11 آذر 95
نساجی مازندران- فولاد یزد- ساعت  14:00-  ورزشگاه  شهید وطنی قائمشهر
خیبرخرم‌آباد - استقلال اهواز- ساعت  14:00-  ورزشگاه تختی خرم آباد
بادران تهران- مس رفسنجان- ساعت  14:15-  ورزشگاه اکباتان تهران
ملوان بندرانزلی - پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  14:15-  ورزشگاه تختی انزلی
فجرسپاسی شیراز - خونه به خونه مازندران- ساعت  14:15-  ورزشگاه حافظیه شیراز
گل‌گهر سیرجان- آلومینیوم اراک- ساعت  14:15-  ورزشگاه اختصاصی گل گهرسیرجان    
مس کرمان - راه‌آهن تهران- ساعت  14:15-  ورزشگاه امام علی کرمان
ایرانجوان بوشهر - سپیدرود رشت- ساعت  14:30-  ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
نفت مسجدسلیمان- اکسین البرز - ساعت  14:30-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان    

*هفته شانزدهم : چهارشنبه 17  آذر95
اکسین البرز - ایرانجوان بوشهر- ساعت  14:00 - ورزشگاه انقلاب کرج
راه‌آهن تهران - نساجی مازندران - ساعت  14:00- ورزشگاه شهید درخشان صبا شهر تهران
سپیدرود رشت- گل‌گهر سیرجان- ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید عضدی رشت
فولادیزد - فجرسپاسی شیراز- ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید نصیری یزد
خونه به خونه مازندران - ملوان بندرانزلی- ساعت  14:00-  ورزشگاه هفتم تیربابل
آلومینوم اراک - بادران تهران- ساعت 14:00- ورزشگاه امام خمینی اراک
مس رفسنجان - خیبر خرم‌آباد  - ساعت  14:00-  ورزشگاه شهداء رفسنجان 
پارس جنوبی جم بوشهر - استقلال اهواز- ساعت 14:15-  ورزشگاه تختی شهر جم بوشهر
نفت مسجدسلیمان - مس کرمان- ساعت 14:30-  ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان    

*هفته هفدهم: چهارشنبه 24  آذر95
بادران تهران - پارس جنوبی جم بوشهر- ساعت  14:00-  ورزشگاه اکباتان تهران
خیبر خرم‌آباد - خونه به خونه مازندران  - ساعت  14:00-  ورزشگاه تختی خرم آباد
فجرسپاسی شیراز - آلومینیوم اراک- ساعت  14:00-  ورزشگاه حافظیه شیراز
گل‌گهر سیرجان - فولادیزد- ساعت  14:00- ورزشگاه اختصاصی گل گهر سیرجان
نساجی مازندران - سپیدرود رشت- ساعت  14:00-  ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر
ملوان بندرانزلی - نفت مسجدسلیمان- ساعت  14:00-  ورزشگاه تختی انزلی
مس کرمان - اکسین البرز- ساعت  14:00-  ورزشگاه امام علی کرمان
استقلال اهواز - مس رفسنجان-ساعت 14:15-  ورزشگاه تختی اهواز 
ایرانجوان بوشهر - راه‌آهن تهران – ساعت 14:15- ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر