تعداد بازدید خبر: 255
1397/07/13-18:25
کروز: کادر فنی و سرمربی تیم ملی به همه تیم ها با یک دید نگاه می کنند.به گزارش سایت رسمی فدراسیون، اوسیانو دا کروز، مربی تيم ملی در حاشیه تمرين عصر امروز با رسانه ها گفتگو کرد.
وی در ابتدا گفت: دومین مرحله آماده سازی تيم ملی آغاز شده است. مرحله اول آماده سازی ما با بازی مقابل ازبکستان سپری شد و اين مرحله از اردوها منتهی به بازی بولیوی می شود. فرصت بیشتری را داريم که در تهران تمرینات بیشتری را سپری کنیم. از آنجاییکه يک بازی هم برای تيم ملی نهایی شده است فرصت بیشتری برای تمرينان و آماده سازی بازیکنان و اينکه بازیکنان بیشتر متوجه شوند که اعضای کادر فنی و سرمربی تيم ملی چه خواسته و توقعی از انها دارند بشوند. امیدوارم تمرينات خوبی را در تهران سپری کنيم.
وی در مورد چه زمانی همه بازیکنان در اردو حاضر خواهند شد، گفت: همانطور که میدانيد لیگ‌های اروپایی هنوز ادامه دارد و برخی از بازیکنان ما که در خارج بازی می‌کنند، پس از این بازی‌ها به ما ملحق می‌شوند. در حال حاضر بازیکنان پرسپولیس و سایپا در تیم حضور دارند و بازیکنان تیم‌های دیگر هم به جمع ما اضافه خواهند شد. در واقع بعد از روز یکشنبه بازیکنان را به طور کامل در اختیار خواهیم داشت. 
وی در ادامه در مورد حضور بازیکنان پرسپولیس در تيم ملی گفت: ابتدا به باشگاه بزرگ پرسپولیس به خاطر نتیجه خوبی که در مسابقات نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا کسب کردند، تبریک می‌گویم. آنها در بازی رفت بسیار خوب عمل کردند و نتیجه‌ای بسیار خوشحال‌کننده برای فوتبال ایران کسب کردند. 
کروز افزود: اما مهم این است که بازی دوم را هم مقابل این تیم با موفقیت پشت‌سر بگذارند. اعضای کادر فنی تیم ملی به تمامی تیم‌های باشگاهی از جمله سپاهان، تراکتورسازی، استقلال، پرسپولیس و ... با يک دید نگاه می کنند و از نزدیک بازی‌های آنها را دنبال می کنند. اما در همه جای دنیا، فوتبال مانند ایران و به گونه‌ای است که همه در آن کارشناس هستند و کارشناسان نظرات زیادی ارائه می کنند. اما در تیم ملی فقط یک نفر است که بازیکنان را انتخاب می‌کند و این شخص خود کارلوس کی‌روش است.
مربی تيم ملی در مورد حضور رضائیان در تمرين امروز تيم ملی گفت: رضاییان به اردوی تیم ملی دعوت نشده اما حافظه ما به خوبی کار می‌کند و بازی‌های رامین را در گذشته به یاد داریم. او جزو ماتریکس ما بوده است، رامین تقریباً در تمام بازی‌های مقدماتی بازی کرده و در سه بازی ایران در جام جهانی هم حضور داشته است. در حال حاضر او در حال تصمیم‌گیری برای انتخاب تیم باشگاهی است.
کروز اظهار داشت: مطمئنا این تصمیم شخصی وی خواهد بود. دیر یا زود و البته هر چه زودتر تیم این فصل خود را انتخاب خواهد کرد. ولی اکنون چرا نباید با ما تمرین کند؟ و کاری انجام ندهد، او فردی از خانواده ما است، اینجا متعلق به رضاییان و سایر بازیکنان است. البته اسم او در فهرست تیم ملی نیست اما جزئی از خانواده ما است.
وی در پایان در مورد دعوت از سردار آزمون گفت: ما برای کار سردار بسیار سخت تلاش می کنيم. جلسه ای بین سرمربی تيم ملی و رئیس فدراسیون فوتبال در اين خصوص خواهد بود. بعد از جلسه مطالبی خواهیم داشت که اطلاع رسانی خواهیم کرد. ما مطمئن هستيم که خبر مثبتی برای هواداران تيم ملی در اين خصوص خواهيم داشت.