تعداد بازدید خبر: 254
1397/07/14-16:21
مظاهری: دروازه بانی پستی است که در آن همیشه رقابت وجود دارد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، محمدرشید مظاهری – دروازه بان تيم ملی در حاشیه تمرين تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت:  اردو خوبی خواهد بود و بازی ما برابر بوليوی بسیار مفيد بوده و اين تيم در زمره تيم های آمریکای جنوبی است که با تيم های بزرگی مثل برزیل رقابت می کند.
وی افزود: اين تيم حریف قدری است و ما می توانیم از حضور اين تيم کمال استفاده را ببریم و نقاط ضعف و قوت خودمات را بشناسیم.
مظاهری در پاسخ به سوالی در مورد رقابت با سایر دروازه بانهای تيم ملی گفت: من نمی توانم در مورد بقیه دروازه بانها و در مورد خودم نظر بدهم. در مورد بقیه دروازه بانها به اين دليل که خودم در اين پست فعاليت می کنم. در مورد من هم بايد سایر افراد نظر بدهند. تنها کاری که من بايد انجام دهم اين است که بی وقفه تلاش کنم و برای جام ملتها آسیا آماده باشم.
وی در ادامه گفت: دروازه بانی پستی است که در آن همیشه رقابت وجود دارد و چه من يا هر دروازه بان ديگری هم که باشد شرایط همینطور است. تنها کاری که ما بايد انجام دهيم تمرين کردن است.
مظاهری در مورد بازیهای دوستانه برای تيم ملی گفت: در مورد بازیهای دوستانه برخی مباحث و سیاست‌هاوجود دارد و من نمی‌توانم در مورد آنها صحبت کنم. در مورد رسیدن فرصت به من در تيم ملی بايد بگويم من چند سال است شبانه روز تلاش می کنم که به اين هدف برسم. حداقل کاری که من می توانم انجام دهم اين است که در روز آخر به خودم بگويم من تمام تلاشم را انجام داده و کوتاهی نکرده ام و به جایگاه اصلی و فیکس شدن برسم.
دروازه بان تيم ملی در پایان گفت: در مورد حضور من در یک تیم خارجی تنها مبلغ رضایتنامه باعث شد که به توافق نرسیم و مشکل دیگری وجود نداشت اما اینکه من در تیم ملی به خاطر عدم حضور در یک باشگاه خارجی فیکس نیستم موضوعی نیست که من در موردش صحبت کنم.