تعداد بازدید خبر: 1007
1394/07/01-14:40
دکتر سجادی: امیدوارم تفکر زود کاشتن و درو کردن از بین برود
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش جوانان در جمع استعدادیاب ها گفت: آینده فوتبال ایران با وجود شما روشن تر خواهد شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، جلسه استعدادیاب های منتخب کشور امروز صبح با حضور دکتر سجادی – معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، دکتر محمد علیزاده – رئیس آکادمی ملی فوتبال ، مجید جلالی و جمعی از استعدادیاب های منتخب کشور در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد. 
در ابتدای جلسه دکتر سجادی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع استعدادیاب ها گفت: کار اصلی استعدادیاب ها معلمی است و این بسیار ارزشمند است. معلمان معمولاً بدون جاروجنجال کار خود را به انجام می رسانند و نتیجه کار برای آنها اهمیت دارد. آینده فوتبال ایران با وجود فعالیت شما عزیزان روشن تر خواهد شد.
وی در ادامه بیان کرد: کار استعدادیابی بسیار ارزشمند است و به فدراسیون فوتبال به دلیل تفکر آکادمیک در فوتبال پایه تبریک می گویم و امیدوارم این روند علمی در سایر فدراسیون ها نیز جاری شود.
دکتر سجادی اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان نیز اهمیت استعدادیابی را می داند اما این کار در دراز مدت به سرانجام خواهد رسید و نیاز به سرمایه گذاری دارد. در حال حاضر حدود 25 رشته ورزشی برنامه های استعدادیابی مدونی را در دست دارند در حالی که قبلاً تنها 7 رشته دارای برنامه بودند. امیدوارم تفکر زود کاشتن و درو کردن از بین برود. 
وی در پایان برای سومین فستیوال ملی فوتبال پایه آرزوی موفقیت کرد.