تعداد بازدید خبر: 1023
1396/04/03-18:30
دکتر سیف برقی: مقررات کمیته پزشکی در هیات رئیسه فدراسیون تصویب می شود /
صبح امروز نشست اعضای کمیته پزشکی فدراسیون در دفتر رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دکتر توحید سیف برقی، رییس کمیته پزشکی فدراسیون درباره این نشست گفت: این جلسه با حضور مهدی تاج، دکتر علیرضا اسدی، محمدرضا ساکت، حیدر بهاروند، احمدرضا براتی، دکتر پرهان خانلری، دکتر زهره هراتیان، دکتر علیرضا شهاب و بنده امروز برگزار و درباره موضوعات ، چالش ها و مسائل مختلف گروه پزشکی به بحث و گفتگو پرداختیم و سیاست های آتی کمیته پزشکی مورد بررسی قرار گرفت.
وی در ادامه اظهار داشت: در این نشست رئیس فدراسیون تاکید ویژه بر یکپارچه شدن امور پزشکی داشتند و از اقدامات خوبی که در بحث پزشکی در امور تیم ملی و نیز باشگاههای کشور انجام شده است، اظهار رضایت کردند. اما در عین حال به سرعت بخشی، بهینه کردن فعالیتها و از همه مهمتر یکپارچگی در امر مدیریت پزشکی کشور تاکید داشتند.
دکتر سیف برقی در ادامه عنوان کرد: بطور کلی در این نشست سیاست گذاری ها و تدوین زیرساخت های  پزشکی در حوزه های مختلف بویژه تیم ملی مورد بحث قرار گرفت و طی آن  تاج، دکتر اسدی و  ساکت نظرات خود را در این زمینه به اعضای کمیته انتقال دادند. همچنین مقرر شد در جلسه بعدی کمیته پزشکی در هفته آینده،  مقررات کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال مورد بحث قرار گیرد  تا پس از تایید توسط کمیته تدوین مقررات فدراسیون، در نشست آتی هیات رئیسه فدراسیون مطرح و تصویب شود.
رئیس کمیته پزشکی ضمن اعلام اینکه رئیس فدراسیون بر انجام بهترین خدمات پزشکی برای تیمهای ملی بویژه بزرگسالان تاکید دارند در پایان درباره خدمات پزشکی برای بازیکنان تیم ملی بزرگسالان گفت:  برنامه ریزی منظم و دقیقی توسط کمیته پزشکی برای 60 بازیکن تیم ملی بزرگسال صورت گرفته است که در خصوص تک تک آنها به اطلاع سرمربی تیم ملی کارلوس کی روش رسانده شده است تا با حمایت همه باشگاهها به اهداف کوتاه مدت و میان مدت در این خصوص دست یابیم.