تعداد بازدید خبر: 785
1395/08/22-11:50
نشست مسئولین کمیته بانوان سازمان تیم های ملی با سرمربیان تیم های ملی فوتبال و فوتسال بانوان پیش از ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، در این نشست اهم مسائل موجود در اردوهای تیم های ملی فوتبال و فوتسال بانوان با حضور محمدرضا ساکت- رئیس سازمان تیم های ملی، دکتر لیلا صوفی زاده- سرپرست کمیته بانوان، نادره درودیان، المیرا ثمینی پور، مهدیه میرمحمد خانی- اعضای دپارتمان بانوان با فروزان سلیمانی- سرمربی تیم ملی فوتسال، شهناز یاری- سرمربی تیم ملی زیر 17 سال فوستال ، مهناز امیر شقاقی- سرمربی تیم ملی جوانان، شادی مهینی- سرمربی تیم ملی نوجوانان و معصومه جهانچی- سرمربی تیم ملی نونهالان برگزار شد.
دراین نشست بهره وری اردوهای تیم های ملی از لحاظ فنی  با توجه به 2225 نفر روز اردو در مهر، آبان، آذر بررسی شد. از دیگر نکاتی که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت برگزاری اردوهای تدارکاتی تیم های ملی در استانها و شهرستانی سراسر کشور بود. با توجه به ایجاد روحیه در بازیکنان، از این پس قرار شد تا برنامه های ویژه ای از لحاظ فرهنگی  و تفریحی در نظر گرفته شود.
همچنین محور جهت گیری و فعالیت در حوزه بانوان( فوتبال و فوتسال) طبق نظرات مقام معظم رهبری(مدضله العالي)، اصول و ارزشهای دینی، عفاف، حجاب و اصول اخلاقی مورد تاکید اعضای جلسه قرار گرفت. 
گفتنی است، در این نشست برگزاری مسابقات تیم های حاضر در فوتبال و فوتسال بانوان  با تیم های ملی، برگزاری جلسه هم اندیشی مسئولین لیگ فوتبال و فوتسال با سرمربیان تیم های ملی -  کمیته بانوان و سازمان تیمهای ملی، حضور مشاور فنی فیفا در حوزه فوتبال بانوان از نکاتی بود که اعضای فوق به بررسی آن پرداختند.
لازم به ذکر است، مقرر شد تا اعضا طبق سیاست های رسانه ای فدراسیون پیش روند. همچنین قرار شد تا در ارتباط با استفاده مشترک بازیکنان فوتبال و فوتسال و همچنین فعالیت سرمربیان تیم های ملی در باشگاه ها، نقطه نظرات کارشناسی از سوی سرمربیان تیم های ملی صورت گیرد و به سازمان تیم های ملی ارائه شود. پس از جمع بندی مطالب کارشناسی شده، نقطه نظرات به کارگروه ویژه ای که توسط هیات رئیسه فدراسیون فوتبال معین شده، ارسال می شود تا تصمیم گیری نهایی در این خصوص صورت گیرد.