تعداد بازدید خبر: 1077
1393/11/18-16:56
نشست هماهنگی سرپرستان و سرمربیان تیم های ملی فوتبال بانوان ایران و ازبکستان بعدازظهر امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال بانوان ایران و ازبکستان در روز های یکشنبه 19 بهمن ماه، سه شنبه 21 بهمن ماه و پنجشنبه 23 بهمن ماه در ورزشگاه آرارات برگزار می شود. بر همین اساس کادر سرپرستی دو تیم بعدازظهر امروز در آکادمی ملی فوتبال تشکیل جلسه دادند و در خصوص نحوه برگزاری مسابقات و رنگ لباس ها، تعداد تعویض ها و زمان برگزاری بازی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
مفرر شد تا تیم ملی بزرگسالان ایران با لباس یکدست قرمز در اولین دیدار خود مقابل ازبکستان با لباس یکدست سفید حاضر شود. داوران این دیدار نیز با لباس یکدست سرمه ای قضاوت می کنند.
گفتنی است، دومین دیدار که بین تیم های ملی جوانان ایران و بزرگسالان ازبکستان روز 21 بهمن ماه برگزار می شود، ملی پوشان ایران با لباس مشکی به مصاف آبی پوشان ازبک می روند.
در آخرین دیدار نیز که بین دو تیم ملی بزرگسالان ایران و ازبکستان روز پنجشنبه 23 بهمن ماه برگزار خواهد شد بازیکنان ایران با لباس مشکی سرخابی به مصاف سفید پوشان ازبکستان می روند.
طبق توافق سرمربیان تیم ها مقرر شد تا در هر بازی 7 تعویض صورت گیرد.
تمامی دیدار ها راس ساعت 14:00 برگزار می شود.