تعداد بازدید خبر: 263
1397/08/12-19:24
ساکت: با همت و غیرت ویژه‌ منتظر موفقیت شما عزیزان هستیم/
دبیرکل فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم های ملی فوتبال بانوان و فوتبال ساحلی آقایان گفت: منتظر درخشش شما عزیزان در میادین بین المللی هستیم.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمدرضا ساکت، دبیرکل فدراسیون فوتبال در مراسم بدرقه تیم‌های ملی فوتبال ساحلی آقایان و بانوان اظهار داشت: بابت اشتباهی که در اعلام ساعت شروع مراسم از سوی سایت فدراسیون صورت گرفته بود عذرخواهی می‌کنیم. برای قهرمانان فوتبال بانوان و فوتبال ساحلی نیز در مسابقات پیش‌رو آرزوی موفقیت می‌کنم و منتظر درخشش شما عزیزان در میادین بین المللی هستیم.
وی تاکید کرد: خوشحالیم که پیوند روشنی را امشب شاهد هستیم. توجه یک سویه و هماهنگی که فدراسیون فوتبال به بانوان و آقایان دارد و علی رغم مشکلات می‌خواهد هر دو بخش را مورد تقدیر و توجه داشته باشد. امروز بازدیدی از فعالیت‌های عمرانی آکادمی ملی فوتبال داشتیم که امیدواریم این فعالیت ها مورد توجه قرار بگیرد. در این مدت زمین شماره دو آکادمی با استانداردهای جهانی آماده شده و در اختیار تیم‌های ملی قرار گرفته است. اکنون هم زمین چمن مصنوعی و زمین مینی چمن مصنوعی ما در حال بازسازی است.‌ همچنین ساختمان فوتسال در دست احداث است و ما معتقدیم اهمیت دادن به زیر ساخت ها از مسائل مهم است و با حمایت وزارت ورزش کار می کنیم
ساکت گفت: تیم ملی بانوان ما به تایلند اعزام می‌شود تا عملکرد مقتدرانه ای مقابل لبنان و هنگ کنگ داشته باشد. ما در مدت اخیر نگاهی ویژه به فوتبال بانوان داشتیم که دو چهره خوب و ملی را به عنوان مشاور فنی در کنار فوتبال بانوان داشته باشیم. آقای حسین عبدی و حبیبی که تجربه اندوزی کرده اند و اکنون تجربیات خود را در اختیار دختران با استعداد ما قرار داده‌اند.
وی افزود: این دختران با استعداد سال ها همراه با مربیان ارزنده خودشان به این مرحله رسیده‌اند و اکنون تجربه را از این مربیان و مشاوران خوب خود کسب می‌کنند. از سال‌ها پیش با تاکید مقام معظم رهبری دختران ما با حفظ حجاب خود در عرصه‌های بین المللی می‌درخشند و با همت و غیرت ویژه‌ای موفقیت‌های خوبی کسب کردند و فوتبالیست‌های بزرگسال ما هم مسیر موفقیت را طی خواهند کرد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال تصریح کرد: قهرمانان پا برهنه ما هم قهرمانان فوتبال ساحلی هستند که در جهان افتخار آفرینی کرده‌اند و امروز با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه که سال‌ها در عرصه ملی و بین المللی تجربه کسب کرده‌اند. اکنون هم اردوی خوبی را زیر نظر کادر فنی در اردوی پرتغال داشتند و نماد یک تیم منظم و سازمان یافته هستند.
وی خاطرنشان کرد: امروز به من گفتند بازیکنی در تیم ملی فوتبال ساحلی حضور دارد که بهترین بازیکن آسیا و جهان است که در 14 سال حضور در تیم ملی یک بار در تمرینات غیبت نداشته است. چه محمد احمدزاده و چه پیمان حسینی دروازه بان شایسته فوتبال ساحلی ما نماد و سمبل افتخار آفرینی و تعهد هستند و من به افتخار آنها دست می‌زنم و برای همه ملی پوشان آرزوی موفقیت دارم.
ساکت گفت: اکنون وظیفه سنگینی روی دوش دختران و پسران شایسته ماست. تا به اینجا دختران و پسران ما در فوتبال فوتسال و فوتبال ساحلی شایستگی‌های خود را نشان داده‌اند. اکنون هم تیم ملی فوتبال ساحلی که عازم رقابت‌های جام بین قاره‌ای است آرزوی موفقیت داریم. از همه آنهایی که برای این دو تیم زحمت کشیدند و از کمیته بانوان بابت زحمات و هماهنگی کمال تشکر را دارم. همچنین از کمیته فرهنگی که در مراسم های بدرقه زحمت می‌کشند و همچنین همه عزیزان در تمام بخش‌ها که وظایف خود را به بهترین شکل انجام می دهند تشکر می‌کنم.