تعداد بازدید خبر: 2633
1395/05/18-09:57
آکادمی ملی فوتبال از برگزاری فستیوال های مدارس فوتبال در لرستان، البرز، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی و آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،
برگزاری فستیوال 9 مدرسه فوتبال در  لرستان
 فستیوال مدارس فوتبال استان لرستان با حضور 9 مدرسه فوتبال سایپا ، پرسپولیس، ستارگان، رویای افلاک، آبی پوشان، زرد پوشان و خیبر از خرم آباد ،صدف کوهدشت و فرهنگ نور آباد برگزار شد.
این فستیوال در رده سنی زیر 11 سال و در 4 کارگاه و 4 زمین بازی برگزار شد که حدود 130 فوتبال آموز فعالیت های مورد نظر خود را زیر نظر استعدایاب ها برگزار کردند.
یوسف جعفری به عنوان نماینده  آکادمی این فستیوال را زیر نظر داشت.
برگزاری فستیوال مدارس فوتبال شهرستان مراغه
فستیوال مدارس فوتبال استان آذربایجان شرقی در شهرستان مراغه و در رده های سنی زیر ۱۰ سال، زیر ۱۲ سال و زیر ۱۳ سال به میزبانی مدرسه فوتبال آلپ در چمن مجموعه ورزشی تختی شهرستان مراغه برگزار شد.
این فستیوال با حضور ۴ مدرسه آلپ مراغه، آلپ کرج آباد، ماراویا و عبدی و با شرکت ۱۵۰ فوتبال آموز ، ۸ مربی و سرپرست و با تشکیل ۹ تیم در سه رده سنی انجام شد. ضمن اینکه این فستیوال در  ۴ کارگاه و در ۴ زمین بازی برگزار شد.
حضور 130 فوتبال آموز در فستیوال استان خراسان جنوبی
فستیوال مدارس فوتبال پسران استان در رده زیر 12سال سال در زمین چمن مصنوعی خاتم الأنبیا بیرجند برگزار شد.
در این فستیوال که با حضور بیش از 130 نونهال مستعد از شهرستانهای بیرجند -طبس-قاین-نهبندان برگزار شد، 16نفر استعدادیاب و مربی کارگاه این فوتبال آموزان پرتوان را مورد ارزیابی قرار دادند.
در این فستیوال، عاقلی راد دبیر دپارتمان ویژن فدراسیون فوتبال بعنوان ناظر و نماینده فدراسیون حضور داشت. 
برگزاری فستیوال استان البرز و آذربایجان غربی
فستیوال مدارس فوتبال استان البرز در رده سنی زیر 8 و 9 سال برگزار شد. همچنین استان آذربایجان غربی نیز اقدام به برگزاری فستیوال مدارس فوتبال خود در ارومیه کرد.