تعداد بازدید خبر: 727
1394/07/12-11:07
آکادمی ملی فوتبال در راستای رشد و توسعه فوتبال بانوان، برگزاری فستیوال مدارس فوتبال زیر 12 سال بانوان را در دستور کاری استانها قرار داد.


به گزارش سایت رسمی فدراسیون، پس از برگزاری فستیوال ملی زیر 12 سال آقایان در تهران، آکادمی ملی فوتبال قصد دارد تا فستیوال مدارس فوتبال زیر 12 سال بانوان را به میزبانی تهران برگزار کند.
بر همین اساس آکادمی ملی فوتبال با ارسال نامه ای به استانهای کشور از آنها خواست تا فستیوال های خود را در این رده سنی برگزار و در نهایت نفرات منتخب ا برای حضور در فستیوال نهایی معرفی کنند.
سمیه دهقانیان، مسئول فستیوال بانوان در این باره گفت: تا کنون 22 استان فستیوال های رده سنی زیر 12 سال را برگزار کرده و برخی دیگر در رده سنی زیر 14 سال بانوان نیز فستیوالهای خود را برگزار کردند. هدف ما از برگزاری فستیوال ها این است که استعدادهای حاضر در فوتبال بانوان را شناسایی کرده و با تحت پوشش قرار دادن بازیکنان نخبه، آینده فوتبال بانوان را تامین کنیم.
گفتنی است؛ قرار است تا استانها کرمانشاه، اردبیل هرمزگان، زاهدان، اصفهان و همدان در کنار 22 استان دیگر، فستیوال های مدارس فوتبال خود را تا پایان مهرماه برگزار کنند.
فستیوال مدارس فوتبال زیر 12 سال بانوان اواسط آبانماه در تهران برگزار خواهد شد.