تعداد بازدید خبر: 661
1395/04/22-14:40
دومین نشست کارگروه بررسی فعالیت آکادمی باشگاهها صبح امروز در محل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دومین نشست کارگروه بررسی فعالیت آکادمی باشگاهها با حضور دکتر محمد حسین علیزاده، دکتر مصطفی زارعی، سهیل مهدی،  فریدون معینی و رضا عبدی برگزار شد که اعضا در این نشست در خصوص بررسی فعالیت باشگاهها برای ایجاد آکادمی به بحث و بررسی پرداختند.
دکتر مصطفی زارعی-مدیر پژوهش و آموزش آکادمی ملی فوتبال در اینباره گفت: در این نشست درباره روند صدور مجوز آکادمی باشگاهها به بحث و بررسی پرداختیم. در واقع قرار است تا صدور مجوز فعالیتهای آکادمی باشگاهها پس از تایید آکادمی ملی فوتبال صورت بگیرد.
وی گفت: فعالیتهای باشگاهها مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پس از گرفتن استعلام های مورد نظر، مجوز فعالیت برایشان صادر خواهد شد.
وی در پایان آکادمی ها را به سه دسته طلایی، نقره ای و برنز تقسیم کرد و گفت: با دسته بندی که صورت گرفته آکادمی هایی که در حد بین المللی هستند در رده طلایی، آکادمی هایی که در بخش ملی هستند در رده نقر ای و آکادمی استانها در رده برنز قرار دارند. ضمن اینکه شاخص های بخش های فوق را تقسیم بندی خواهیم کرد و معیار های مورد نظر را مطرح می کنیم تا باشگاهها و آکادمی ها بدانند باید از چه شرایطی بهره ببرند تا در رده بندی فوق قرار بگیرند.