تعداد بازدید خبر: 1022
1396/02/06-09:12
دوره آموزش مربیگری فوتبال پایه بانوان باحضور مدرسان نروژی از روز گذشته در مرکزی ملی فوتبال ایران آغاز شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، دوره آموزش مربیگری فوتبال پایه بانوان به مدت سه روز و با شرکت ۲۴ مربی خبره فوتبال پایه سراسر کشور با حضور مدرسین نروژی در مرکز ملی فوتبال ایران آغاز شد.
محمدرضا ساکت و  دکتر احسانی در مراسم افتتاحیه این دوره آموزشی حضور داشته و دقایقی را برای مربیان صحبت کردند.
دکتر محمد احسانی، رئیس کمیته آموزش  ضمن تشکر از فدراسیون فوتبال به خاطر برگزاری دوره های آموزشی، از مربیان خواست تا با تلاش و پشتکار برای بهتر شدن وضعیت فوتبال و تیم های بانوان اقدام کنند.
محمدرضا ساکت، رئیس سازمان تیم های ملی در این جلسه ضمن تشکر از مربیان سراسر کشور و مدرسین نروژی به مسئله تیمهای ملی اشاره کرد و گفت: ۱۸ تیم ملی در قسمت اقایان و بانوان داریم که ۷ تیم مربوط به بانوان است. در رقابتهای فوتبال سوچی روسیه (تورنمنت دوستانه) و مرحله مقدماتی جام ملتهای فوتبال زنان آسیا در ویتنام، شاهد حضور بهترین بازیکنان بودیم. 
وی ادامه داد: بانوان ایرانی همگام با مردان در شورای شهر و مجلس و ادارات مختلف حضور دارند در نتیجه زنان ایرانی متعهد به فوتبال و همه جهات از بهترین ها هستند. هدف ما از برگزاری دوره های آموزشی این است که بهترین شرایط را برای بازیکنان و مربیان خود ایجاد کنیم تا بستر رشد و موفقیت فوتبال بانوان بیش از پیش فراهم شود.