تعداد بازدید خبر: 972
1395/09/06-14:10
کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه دیدارهای هفته نهم تا یازدهم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل96-95 را اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،
*هفته نهم: جمعه12آذر95
آرامش طوس مشهد – انتظار بجنورد- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
سبحان دارو رشت – سرخ جامگان اریا- ساعت 14 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
شهدای ماکران میاندرود – کاوه شهرداری ورامین- ساعت 14 – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود
شهید باقری اسلام اباد – فجر دهلران- ساعت 14 – ورزشگاه شهید ریزوندی اسلام آباد
پاراگ تهران – کاویان نقده- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
آلومینیوم آبسگون – آبیدر سنندج - ساعت 14 – ورزشگاه اتکا تهران
شهدا شهباز شازند – پریز درود- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند
پیام چغادک بوشهر – ابوذر باشت- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا  چغادک بوشهر
خانه هنرمندان – جهاد نصر سیرجان- ساعت 14 – ورزشگاه خوروش اران و بیدگل
بستنی اعتمادیان قائن – انصار بهاباد- ساعت 14 – ورزشگاه شهید امین زاده  قائن
شنبه 13آذر95
استقلال میاندرود – شیرین فراز آق قلا- ساعت 14 – ورزشگاه متقی ساری
کشاورز لواسان – آرش ری- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا لواسان تهران
استقلال جوان خان ببین – پیروزی گرمسار- ساعت 14 – ورزشگاه آزادی گرگان
میرزا کوچک صومعه سرا – فاتحان پاس قم- ساعت 14 – ورزشگاه کارگران صومعه سرا گیلان
عقاب تبریز – الماس فوم خلخال- ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی2 تبریز
پارسه شیراز – شهرداری بم- ساعت 14 – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
یاران حجازی – شهدا ساری- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
استقلال لموک قائمشهر – شمیران – ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا بالالموک قائمشهر
شهرداری آستارا – عمران شهرداری ساری– ساعت 14:15- ورزشگاه وحدت آستارا گیلان
فرید کرج – شهدای رزکان کرج– ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا لواسان
شاهین مهر تهران – ماهان تندیس تهران– ساعت 14:15- ورزشگاه اتکا تهران
بهره برداری مترو – رستگار دندی زنجان– ساعت 14:15- ورزشگاه هویزه تهران
یکشنبه 14آذر95
استقلال شوشتر – نفتون مسجد سلیمان- ساعت 14 – ورزشگاه تختی شوشتر
پیروزی برازجان – پردیس خرم آباد- ساعت 14 – ورزشگاه تختی برازجان
کیان بختیاری (زاگرس)-استقلال خرمشهر - ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ازنا جوان شازند – پرسپولیس شوش- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند 
آرمان صدرا شیراز – ستارگان بستانو بندرعباس- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا سیمان شیراز
تندر نیک شهر – مس نوین کرمان- ساعت 14 – ورزشگاه شهید صغیرانیک شهر سیستان و بلوچستان
صفاهان اصفهان – قرمز پوشان کیش- ساعت 14 – ورزشگاه تختی اصفهان
*هفته دهم: پنجشنبه18آذر95
انتظار بجنورد-استقلال جوان خان ببین- ساعت 14 – ورزشگاه تختی بجنورد
کاوه شهرداری ورامین-شهرداری آستارا- ساعت 14 – ورزشگاه تختی ورامین
شهدای رزکان کرج-سبحان دارو رشت- ساعت 14 – ورزشگاه شریعتی کرج
آبیدر سنندج-شاهین مهر تهران- ساعت 14 – ورزشگاه ملک نیا سنندج
الماس فوم خلخال-پاراگ تهران- ساعت 14 – ورزشگاه تختی خلخال اردبیل
فجر دهلران- بهره برداری مترو- ساعت 14 – ورزشگاه تختی دهلران ایلام
نفتون مسجد سلیمان-شهدا شهباز شازند- ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجدسلیمان
پردیس خرم آباد-کیان بختیاری زاگرس- ساعت 14 – ورزشگاه تختی خرم آباد
استقلال خرمشهر – پیام چغادک بوشهر- ساعت 14 – ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
جهاد نصر سیرجان-تندر نیک شهر– ساعت 14:15- ورزشگاه تختی سیرجان کرمان
شهرداری بم – خانه هنرمندان– ساعت 14:15- ورزشگاه فجر بم
فجر رفسنجان – بستنی اعتمادیان قائن– ساعت 14:15- ورزشگاه سرداران لاهیجان رفسنجان
استیل آدینه – کشاورز لواسان– ساعت 14:15- ورزشگاه شهید کلهر شهریار 
شیرین فراز آق قلا – استقلال لموک قائمشهر– ساعت 14:15- ورزشگاه شهدا کلاباد آق قلا گلستان
آرش ری – آرامش طوس مشهد– ساعت 14:15- ورزشگاه هویزه تهران
پیروزی گرمسار – استقلال میاندرود– ساعت 14:15- ورزشگاه تختی گرمسار
سرخ جامگان آریا – پدیده پارس آباد– ساعت 14:15- ورزشگاه سرداران آزادگان قزوین
جمعه19آذر95
شمیران – یاران حجازی- ساعت 14 – ورزشگاه سرداران شهید شمیران تهران
کاویان نقده – شهید باقری اسلام آباد- ساعت 14 – ورزشگاه تختی نقده
مهرگان دره شهر – عقاب تبریز- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر 
پریز درود – ازنا جوان شازند- ساعت 14 – ورزشگاه تختی درود
پرسپولیس شوش – پیروزی برازجان- ساعت 14 – ورزشگاه تختی شوش 
استقلال ملاثانی – استقلال شوشتر- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا ملاثانی خوزستان
مس نوین کرمان – صفاهان اصفهان- ساعت 14 – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
ستارگان بستانو بندر عباس – پارسه شیراز - ساعت 14 – ورزشگاه اختصاصی ستارگان بستانو هرمزگان
انصار بهاباد – آرمان صدرا شیراز- ساعت 14 – ورزشگاه امام علی(ع) بهاباد یزد
آریا سپاهان تهران – فرید کرج- ساعت 14 – ورزشگاه هویزه تهران
فاتحان پاس قم – شهدای ماکران میاندرود– ساعت 14:15- ورزشگاه حیدیران قم
رستگار دندی زنجان – آلومینیوم آبسگون– ساعت 14:15- ورزشگاه کارگران زنجان
*هفته یازدهم: سه شنبه 23آذر95
استقلال میاندرود-انتظار بجنورد- ساعت 14 – ورزشگاه متقی ساری
آرامش طوس مشهد – استیل آدینه- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
استقلال جوان خان ببین – آرش ری- ساعت 14 – ورزشگاه آزادی گرگان
سبحان دارو رشت- آریا سپاهان تهران- ساعت 14 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
عمران شهرداری ساری-کاوه شهرداری ورامین- ساعت 14 – ورزشگاه صنایع چوب ساری
پدیده پارس آباد – شهدای رزکان کرج- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کلانتری پارس اباد
میرزا کوچک صومعه سرا-سرخ جامگان آریا- ساعت 14 – ورزشگاه کارگران صومعه سرا
شهدای شهباز شازند-استقلال ملاثانی- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند
پارسه شیراز – انصار بهاباد- ساعت 14 – ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
خانه هنرمندان – ستارگان بستانو بندر عباس- ساعت 14 – ورزشگاه خوروش آران و بیدگل
بهره برداری مترو – کاویان نقده- ساعت 14 – ورزشگاه هویزه تهران
پاراگ تهران – مهرگان دره شهر- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
چهار شنبه24آذر95
شهید باقری اسلام اباد – الماس فوم خلخال- ساعت 14 – ورزشگاه شهید ریزوندی اسلام اباد
ابوذر باشت – استقلال خرمشهر- ساعت 14 – ورزشگاه تختی باشت کهکیلویه و بویر احمد
پیام چغادک بوشهر – پردیس خرم اباد- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا چغادک بوشهر
کیان بختیاری زاگرس –پرسپولیس شوش- ساعت 14 – ورزشگاه انقلاب شهرکرد
ازنا جوان شازند – نفتون مسجد سلیمان- ساعت 14 – ورزشگاه فتح المبین شازند
پیروزی برازجان – پریز درود- ساعت 14 – ورزشگاه تختی برازجان بوشهر
صفاهان اصفهان- جهاد نصر سیرجان- ساعت 14 – ورزشگاه تختی اصفهان
آرمان صدرا شیراز- فجر رفسنجان- ساعت 14 – ورزشگاه شهداسیمان شیراز
تندر نیک شهر – شهرداری بم- ساعت 14 – ورزشگاه شهید صغیرا نیک شهر سیستان و بلوچستان
استقلال لموک قائمشهر-پیروزی گرمسار- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا بالا لموک قائمشهر
شهدای ساری - شمیران- ساعت 14 – ورزشگاه شهدا ساری
یاران حجازی – شیرین فراز آق قلا- ساعت 14 – ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری آستارا – فاتحان پاس قم- ساعت 14 – ورزشگاه وحدت استارار گیلان
آلومینیوم آبسگون- فجر دهلران- ساعت 14 – ورزشگاه اتکا تهران
ماهان تندیس تهران – آبیدر سنندج- ساعت 14 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
قرمز پوشان کیش- مس نوین کرمان- ساعت 14 – ورزشگاه المپیک کیش
پنجشنبه25آذر95
شاهین مهر تهران – رستگار دندی زنجان- ساعت 14 – ورزشگاه اتکا تهران