تعداد بازدید خبر: 850
1395/07/10-12:01
کمیته مسابقات سازمان لیگ دیدارهای هفته اول و دوم مسابقات مرحله اول لیگ دسته سوم فوتبال کشور فصل 96-95 را اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،
*هفته اول : یکشنبه 18 مهر 95
پیروزی گرمسار – شمیران – ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی گرمسار
کشاورز لواسان – استقلال میاندرود - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدا لواسان
انتظار بجنورد – شهدای ساری - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی بجنورد
آرامش طوس مشهد – استقلال جوان خان ببین - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی مشهد
تهران مبدل – نماینده مازندران - ساعت 14:30 – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود (در صورت احراز شرایط حضور در مسابقات توسط تیم نماینده مازندران این دیدار برگزار می شود)
آرش ری – پرسپولیس مشهد -- ساعت 14:30 – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود (در صورت احراز شرایط حضور در مسابقات توسط تیم پرسپولیس مشهد این دیدار برگزار می شود)
آریا سپاهان تهران – شهدای ماکران میاندرود - ساعت 14:30 – ورزشگاه اتکا تهران
شهدای رزکان کرج – شهرداری آستارا - ساعت 14:30 – ورزشگاه انقلاب کرج
فرید کرج – شهرداری رود سر - ساعت 14:30 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود (صورت احراز شرایط حضور در مسابقات تا روز چهارشنبه 7 مهر 95 این دیدار برگزار می شود)
فجر میثاق کرج – کاوه شهرداری ورامین - ساعت 14:30 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
سرخ جامگان آریا – عمران شهرداری ساری - ساعت 14:30 – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین
سبحان دارو رشت – شهرداری پارس آباد - ساعت 14:30 – ورزشگاه سردار جنگل رشت
افرا درب تبریز – شاهین مهر تهران - ساعت 14:45 – ورزشگاه مرزداران تبریز
فجر دهلران – آبیدر سنندج - ساعت 14:45 – ورزشگاه تختی دهلران
کاویان نقده – ماهان تندیس تهران - ساعت 14:45 – ورزشگاه تختی نقده
انصار بهاباد – صفاهان اصفهان - ساعت 14:45 – ورزشگاه امام علی(ع) بهاباد
ستارگان بستانو بندرعباس – آب و برق کیش - ساعت 14:45 – ورزشگاه اختصاصی ستارگان بستانو
بستی اعتمادیان قاین – خانه هنرمندان آران و بیدگل - ساعت 14:45 – ورزشگاه شهید امین زاده قاین
آرمان صدرا شیراز – پارسه شیراز - ساعت 14:45 – ورزشگاه شهدا سیمان شیراز
فجر رفسنجان - تکاور زابل -  ساعت 14:45 – ورزشگاه تختی رفسنجان
شهرداری بم – مس نوین کرمان - ساعت 14:45 – ورزشگاه فجر بم 
شهدای شهباز شازند – ازنا جوان شازند - ساعت 15– ورزشگاه متعاقبأ علام می شود
استقلال ملاثانی  - کیان بختیاری (زاگرس) - ساعت 15 – ورزشگاه شهدا ملاثانی خوزستان
پریز دورود – ابوذر باشت - ساعت 15 – ورزشگاه تختی دورود
استقلال شوشتر – پیروزی برازجان - ساعت 15 – ورزشگاه تختی شوشتر
نفتون مسجد سلیمان - پیام چغادک بوشهر - ساعت 15 – ورزشگاه اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
پرسپولیس شوش – استقلال خرمشهر- ساعت 15 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
پاراگ تهران – شهید باقری اسلام آباد - ساعت 14:45 – ورزشگاه شهید کشوری تهران
مهرگان دره شهر – آلومینیوم آبسگون - ساعت 14:45 – ورزشگاه شهید کولیوند دره شهر
عقاب تبریز  - بهره برداری مترو تهران – ساعت 14:45 – ورزشگاه پایگاه هوایی تبریز
*هفته دوم :یکشنبه 25 مهر 95
شمیران تهران – انتظار بجنورد - ساعت 14:30 – ورزشگاه سرداران شهید شمیران
شهدای ساری – آرش ری - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهید متقی ساری
نماینده مازندران- کشاورز لواسان - ساعت 14:30 – ورزشگاه متعاقبأ اعلام می شود
شیرین فراز آق قلا – پیروزی گرمسار- ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدا کلاباد آق قلا گلستان
استقلال میاندرود – آرامش طوس مشهد - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدا ساری
پرسپولیس مشهد - تهران مبدل – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهرداری رودسر – سبحان دارو رشت - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهرداری رودسر
فاتحان پاس قم – فجر میثاق کرج - ساعت 14:30 – ورزشگاه حیدریان قم 
شهدای ماکران میاندرود- فرید کرج - ساعت 14:30 – ورزشگاه شهدای ماکران میاندرود
عمران شهرداری ساری – شهدای رزکان کرج - ساعت 14:30 – ورزشگاه صنایع چوب ساری
شهرداری آستارا – آریا سپاهان تهران - ساعت 14:30 – ورزشگاه وحدت آستارا
کاوه شهرداری ورامین – سرخ جاماگان آریا- ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی ورامین
ماهان تندیس تهران – افرا درب تبریز - ساعت 14:45 – ورزشگاه راه آهن جنوب تهران
آبیدر سنندج – کاویان نقده - ساعت 14:45 – ورزشگاه ملکنیا سنندج
دوشنبه 26 مهر 95
تکاور زابل – بستنی اعتمادیان قاین - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی زابل
خلیج فارس خون سرخ – شهرداری بم - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی بندر عباس
مس نوین کرمان – ستارگان بستانو بندر عباس - ساعت 14:30 – ورزشگاه سلیمی کیا کرمان
خانه هنرمندان آران و بیدگل – آرمان صدرا شیراز - ساعت 14:30 – ورزشگاه خوروش آران و بیدگل
آب و برق کیش – انصار بهاباد - ساعت 14:30 – ورزشگاه المپیک کیش 
صفاهان اصفهان – فجر رفسنجان - ساعت 14:30 – ورزشگاه تختی اصفهان
آلومینیوم آبسگون – عقاب تبریز - ساعت 14:45 – ورزشگاه اتکا تهران
بهره برداری مترو تهران – پاراگ تهران - ساعت 14:45 – ورزشگاه  هویزه تهران
شاهین مهر تهران – مهرگان دره شهر - ساعت 14:45 – ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
رستگار دندی زنجان – فجر دهلران - ساعت 14:45 – ورزشگاه کارگران زنجان
ابوذر باشت – نفتون مسجد سلیمان - ساعت 15 – ورزشگاه   تختی باشت 
پردیس خرم آباد – پرسپولیس شوش - ساعت 15 – ورزشگاه  تختی خرم آباد
کیان بختیاری (زاگرس) – استقلال شوشتر - ساعت 15 – ورزشگاه   متعاقبا اعلام می شود
پیام چغادک بوشهر – استقلال ملاثانی - ساعت 15 – ورزشگاه شهدا چغادک بوشهر
پیروزی برازجان – شهدا شهباز شازند - ساعت 15 – ورزشگاه  تختی برازجان
استقلال خرمشهر – پریز دورود - ساعت 15 – ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر